Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Aparat 600 - 800 zł Jaki Wybrać ? pomocy, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Aparat 600 - 800 zł Jaki Wybrać ? pomocy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aniechto 23 sty 2013, 13:30
    W tej cenie dobre są tzw. bezlusterkowce.
    Cytuj
  • Dobra_marka 27 sty 2013, 2:00
    numbermen napisał:Witam Serdecznie.

    Szukam aparatu za około 600 - 800 zł i nie bardzo wiem jaki wybrać.Nie znam się na tym a wybór jest dość duży .

    Znalazłem model FUJI FINEPIX S2950 HD i zastanawiam się czy warto go kupić czy może trochę dołożyć i kupić lepszy albo zupełnie inny ?

    Bardzo liczę na pomoc , bo zawsze jak kupuje jakiś sprzęt to nie jest to trafny wybór to teraz postanowiłem się poradzić

    Z góry dziękuję
    Za takie pieniące kupisz bardzo dobry aparat w sklepie. Przy każdym masz dane techniczne i opis, na pewno coś wybierzesz.
    Cytuj
  • yandexfp 5 mar 2013, 13:18
    jeśli przy okazji zechciało by Ci się zmienić telefon top nokia 808 pureviev czy jakos tak bardzo dobrze połączy aparacik z telefonem, czytalem ostatnio jakieś recenzje na ten temat i są bardzo pozytywne, zdjecia robi porównywalne z kompaktami z sredniej klasy cenowej. chyba ze chcesz mieć przy okazji potwora wydajności to z całą pewnościa można się zastanowić nad nowym HTC One, ale nie wiem czy jeszcze jest w polsce
    Cytuj
  • hasanna 6 mar 2013, 14:30     (ostatnio zmieniony przez autora 6 mar 2013, 14:30, w całości zmieniany 1 raz)
    numbermen napisał:Witam Serdecznie.

    Szukam aparatu za około 600 - 800 zł i nie bardzo wiem jaki wybrać.Nie znam się na tym a wybór jest dość duży .

    Znalazłem model FUJI FINEPIX S2950 HD i zastanawiam się czy warto go kupić czy może trochę dołożyć i kupić lepszy albo zupełnie inny ?
    akurat ten aparat który Cię na samym początku zainteresował można kupić już za 450 złotych, tylko, ze używany, a może właśnie na początek lepiej nie brać się za nowy drogi sprzęt, bo w razie nieprzewidzianego wypadku, a te niestety często się zdarzają to będzie trochę żal
    Cytuj
  • meemeska 14 mar 2013, 17:51
    Ja kupiłam mojemu dziecku Panasonica kosztował niecałe 500 zł, jak się okazało jakość zdjęć bardzo dobra, zaskoczyło nas że nawet zdjęcia robione nocą wychodzą dobrze, polecam
    Cytuj
  • Fosforek 27 mar 2013, 23:00
    Ja polecam również aparaty Panasonica. Posiadam od kilku lat DMC-FZ18 z 18krotnym zoomem i jest świetny. Zdjęcia biją na głowę nie jeden aparat kompaktowy. Teraz za 600zł jest PANASONIC Lumix DMC-LZ20 16mpix 21 zoom, dobra optyczna stabilizacja obrazu oraz obiektyw dobrej firmy LEICA. Polecam jak najbardziejuśmiech
    Cytuj
  • 2 maj 2013, 0:14
    Ja proponuję przede wszystkim wziąć sprzęt do ręki. Musi być w miarę masywny oraz odpowiedni. Co to znaczy? Chodzi o to, żeby nawigacja, rozkład przycisków pasował użytkownikowi. Jedni mają np. duże dłonie, inni małe. Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego, ale trzeba wziąć kilka aparatów do ręki i chwilę się pobawić. Przydatne są też [url=http://www.snaphub.pl]portale fotograficzne[/url]. Dla mnie bardzo ważna jest jakość zdjęć, dlatego bym wybierał coś z dużą matrycą - w tym przedziale cenowym może być ciężko dostać aparat z matrycą aps-c, aczkolwiek warto poszukać nawet używanych uśmiech Myślę, że w tym przedziale udało by się jakiś fajny bezlusterkowiec dostać z jasnym obiektywem.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum