Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jakie szkoły językowe w Krakowie polecacie?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie szkoły językowe w Krakowie polecacie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • maniuta 16 lip 2012, 11:54
    Popieram poprzedniczkę uśmiech
    I jeżeli chcecie nauczyć się hiszpańskiego, to Lincoln będzie dobrym wyborem. Tam właśnie nauczyłam się biegle mówić w tym języku uśmiech
    Cytuj
  • aledwon 30 lip 2012, 12:42
    Gorąco polecam Lincoln.

    Uczyłam się tam hiszpańskiego i angielskiego. Teraz planuję niemiecki.
    W szczególności polecam tam kursy intensywne uśmiech
    Cytuj
  • coffee999 12 wrz 2012, 13:03
    Ja zdecydowanie polecam Lincoln. !
    Uczyłem się tam rok temu - do dzisiaj miło wspominam.
    Cytuj
  • maksymM 17 wrz 2012, 20:54
    Zdecydowanie Speak Up uśmiech W żadnej innej szkole nie maz tak ze sam ustawiasz sobie plan i intensywność zajęć uśmiech Jak che sie samodzielnie decydować tempie nauki - polecam uśmiech)
    Cytuj
  • doriaaan 23 wrz 2012, 16:23
    zgodzę się z maksymM'em, mi speak up przypadł do gustu głównie z powodu indywidualnego podejścia...we wcześniejszych szkołach, do których chodziłem często robili mi problemy jak musiałem zmienić godziny lekcji
    Cytuj
  • Kajakarz 28 wrz 2012, 9:58
    Ja polecam wyjazd zagranicę i tam uczenie się języka... nawet 1 semestr potrafi zdziałać cuda, i zrobić to, co u nas trwałoby pewnie ze 3 lata (lekko).
    Są fajne programy typu, czy nauka i praca w USA, australii, UK, - to moim zdaniem o wiele bardziej opłacalne, niż szkoła językowa.
    To coś jak z Tarzanem (taki gostek na lianie śmigający po dżungli) - nie nauczyłby się skakania z drzewa na drzewo w szkole sportów ekstremalnych... ale w "naturze" owszem.
    wielki uśmiech
    Cytuj
  • Makowiec 3 paź 2012, 22:46
    Najwięcej nauczyłam się w Berlitzu. Teraz moja córka tam chodziła dwa lata i wyraźnie odstaje na tle klasy. Tyle że obsługa tam fatalna, te sekretarki, czy jak je nazwać, zachowują się czasem, jakby im kompletnie na niczym nie zależało
    Cytuj
  • karolwu 5 paź 2012, 22:44
    ja polecam Gama Bell, przynajmniej kilka lat temu kiedy ja się tam uczyłem poziom był bardzo dobry
    Cytuj
  • AnkaBianka 28 sty 2013, 11:41
    Ja mogę polecić ce lingua uśmiech Uważam, ze ceny za kursy nie są wysokie, lektorzy są kompetentni i rzeczowi. W każdym razie warto na nią zwrócić uwagę, wiecej info znajdziesz na
    Cytuj
  • maniuta 1 lut 2013, 20:51
    Wcześniej już pisałam, że uczyłam się w Linoln. Jakby ktoś chcial sprawdzić bez ponoszenia kosztów zbędnych, to na ich fanpage wyczailam konkurs językowy - można się w wakacje pouczyć za darmo.

    Polotu pisarskiego nie mam, to nawet się na to nie zabieram język Ale może Wam przypadnie do gustu
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum