Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Kurs na operatora wózków widłowych, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kurs na operatora wózków widłowych

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarilitmanen 31 sty 2011, 13:23
    hitman napisał:Cały kurs kosztował mnie 450 zł, nie będę ukrywał, że przy wyborze cena grała rolę, więc może jakbym nie poskąpił, to wyszedłbym na tym lepiej. Jeśli chcesz się jednak czegoś nauczyć to radzę nie oszczędzać.
    gdzie taki tani kurs mogę znaleźć wielki uśmiech ??

    Cytuj
  • 2xtak 4 lut 2011, 13:23
    ZAPRASZAMY NA KURS NA WÓZKI WIDŁOWE DO WROCŁAWIA NA UL. KS. WITOLDA 48

    KOSZT TO 300ZŁ

    GWARANTUJEMY ZNIŻKI DLA STUDENTÓW ORAZ DLA OSÓB, KTÓRZY PRZYPROWADZĄ NAM KOLEJNĄ OSOBĘ NA KURS.

    OŚRODEK KSZTAŁCENIA KURSOWEGO 2XTAK
    WROCŁAW
    Cytuj
  • temp 2 mar 2011, 17:55     (ostatnio zmieniony przez autora 6 mar 2011, 22:14, w całości zmieniany 3 razy)
    Cytuj
  • lecho_75 23 lip 2011, 16:04     (ostatnio zmieniony przez autora 23 lip 2011, 16:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Co myślicie o tym kursie: zmienzawod.pl?

    Czy osiem godzin wystarczy żeby się nauczyć obsługi i czy po tym kursie jeśli już mam uprawnienia na wózek można łatwiej znaleść pracę?
    Cytuj
  • BartekSet 7 mar 2013, 12:37
    Nie wiem ja robiłem tu i jestem bardzo zadowolony, dużo się nauczyłem na tym kursie dodatkowych rzeczy bardzo przydatnych m.in: obsługi wymiany butli gazowych w wózkach widłowych
    Cytuj
  • VictoriaB 8 mar 2013, 8:56
    A jakąś firmę z Dolnego Śląska ktoś może polecić, tyko taką z doświadczeniem bardzo prosze.
    Cytuj
  • Swojezdanie 8 mar 2013, 9:46
    Dolny Śląsk? Polecam tę firmę - znam kilka osób, które robiły u nich kurs, w tym mojego narzeczonego uśmiech Ceny nie są wygórowane, a kurs nie jest na zasadzie "byle wziąć kasę i dać papierek", tylko jest naprawdę konkretny. Do tego fajne jest to, że zaświadczenie wydawane jest od razu w dwóch językach (polski i angielski) i nie trzeba za to dodatkowo płacić uśmiech Szczegółowe informacje sprawdź tu: kurs na operatora wózków widłowych. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania, to skontaktuj się z Nimi, są bardzo mili i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, jak telefon będzie zajęty, to możesz spróbować napisać na gg - odpisują uśmiech
    Cytuj
  • JimmyPage 10 mar 2013, 21:46
    W Warszawie najlepiej robić taki kurs w Goworku, wiem z doświadczenia. Byłem bezrobotny i poszedłem na ten kurs, bo sfinansował mi go Urząd pracy i tylko dzięki temu mam teraz pracę. Co o samym szkoleniu? Dużo się dowiedziałem pożytecznych informacji i nauczyli mnie wielu przydatnych umiejętności, super specjaliści, zajmują się każdym kursantem, bo są małe grupy. Polecam!
    Cytuj
  • BEH-POL 3 kwi 2013, 11:31
    Witam,
    aktualnie można zrobić kurs na operatora wózków widłowych w ramach projektu Windowane kwalifikacje. Koszt kursu jest pokrywany w 100% z funduszu Unii Europejskiej. Więcej informacji tutaj
    Cytuj
  • Klatka 11 kwi 2013, 11:38
    Uważam, że jak najbardziej warto robić takie kursy. Teraz jest wzięcie na operatorów wózków widłowych, po za tym taki papier jest przydatny jeśli wyjedziemy pracować za granice. Mój mąż zrobił taki kurs, za ok. 300-400 zł i dzięki temu znalazł prace. Koszty dość szybko się zwracają, a im większe uprawnienia posiadamy tym łatwiej o ciekawą wypłatę.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum