FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lekcje śpiewu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Primadonna 27 lip 2010, 11:57
    Chciałabym nauczyć się śpiewać. Byłam już kiedyś na warsztatach ze śpiewu, ale niestety niewiele mi dały - na 40 uczestników był tylko jeden nauczyciel, więc przez kilka dni niewiele można było skonsultować... Myślałam o prywatnych lekcjach. Czy ktoś się orientuje jak wyglądają ceny i czym się kierować przy wyborze nauczyciela?
    Cytuj
  • zsp 21 wrz 2010, 14:31
    Wszystko zależy od miejsca, w którym mieszkasz. Na pewno łatwiej o takich nauczycieli w mieście, które posiada szkoły muzyczne.
    Cytuj
  • Alicjana 21 wrz 2010, 16:05
    Dokładnie, możesz iść do szkoły muzycznej i po prostu zapytać, czy nie mają namiarów na kogoś kto daje prywatne lekcje, bo chyba o coś takiego Ci chodzi?
    Cytuj
  • Primadonna 21 wrz 2010, 18:38
    Tak szukam jakiegoś prywatnego nauczyciela, bo raczej nie będę nigdy śpiewać profesjonalnie. Śpiewanie to moja pasja, od dziecka. Chodziłam do szkoły muzycznej pierwszego stopnia, więc mam pewne podstawy muzyki. Później przerwałam, ale niedawno znów byłam na warsztatach i tak mi się zachciało więcej poćwiczyć uśmiech Tylko, że mieszkam w innym mieście i nie znam tu nikogo związanego z muzyką, a nie chcę brać nauczyciela tak zupełnie w ciemno z ogłoszenia.
    Cytuj
  • wall_e 21 wrz 2010, 20:33
    Może jednak poszukaj ogłoszeń i zaryzykuj, może fajnie trafisz. Wiadomo, że za lekcję płaci się bezpośrednio, więc jak Ci nauczyciel nie przypadnie d gustu to możesz zawsze zrezygnować. Dużo śpiewaków daje dodatkowe lekcje, myślę, że nawet na favore znajdziesz oferty.
    Cytuj
  • cekoladka 21 wrz 2010, 22:01
    To, że ktoś jest śpiewakiem nie znaczy, że będzie dobrym nauczycielem... Szukaj ludzi, którzy mają doświadczenie pedagogiczne, potrafią przekazać wiedzę i skupią się na odpowiednich ćwiczeniach, a nie tylko tych, którzy dobrze śpiewają.
    Ja bym jednak szukała w szkołach muzycznych - popytaj o dobrych pedagogów, na pewno dają dodatkowe lekcje śpiewu i emisji głosu.
    Cytuj
  • michalek_p 22 wrz 2010, 0:34
    Ja brałem przez jakiś czas lekcje śpiewu u śpiewaka operowego i bardzo sobie to chwalę. Ktoś mi go po prostu polecił i tak na niego trafiłem. Oprócz tego, że śpiewał w operze uczył też emisji głosu, więc byłem spokojny o jego możliwości pedagogiczne i rzeczywiście się sprawdził uśmiech
    Cytuj
  • rafalinka 22 wrz 2010, 6:53
    Dokładnie, jeśli szukasz nauczyciela przede wszystkim pytaj o doświadczenie w nauczaniu. Najlepiej byłoby popytać jego poprzednich uczniów. Może przejdź się do szkoły muzycznej i po prostu popytaj uczniów czy kogoś nie znają?
    Albo daj zostaw ogłoszenie na tablicy ogłoszeń.
    Cytuj
  • bamboszek 22 wrz 2010, 7:14
    Równie dobrze możesz zostawić ogłoszenie/ zlecenie na favore przymrużenie oka
    Ja bym jednak sama szukała na różnych forach możesz poszukać jakieś nazwiska nauczycieli z Twojej okolicy. Szkoda wydawać kasę na kogoś, kto Cię nic nie nauczy... Prawda jest taka, że najlepsi nauczyciele mają zawsze sporo pracy, więc to do nich trzeba skierować pytanie, bo na pewno sami nie szukają ogłoszeń...
    Cytuj
  • dj_micho 22 wrz 2010, 8:15
    Hej bamboszek, to raczej rada dla profesjonalistów. Nie trzeba od razu mistrza, żeby się czegoś nauczyć... Przecież Primadonna nie zamierza być profesjonalną śpiewaczką. Najlepsi nauczyciele mają zazwyczaj najwyższe ceny, a chyba nie o to Ci chodzi?
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum