Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co robicie w weekendy ?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co robicie w weekendy ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • moneymaker913 31 maj 2013, 10:09
    Nie wiem czy w ten czy w następny weekend, ale planuje wypad na Islandię uśmiech Mam nadzieje zobaczyc piekne zorze polarne
    Cytuj
  • Kapusta_kiszona 31 maj 2013, 15:47
    tańczymy!!!!!uśmiech kurs tańca szczecin to okazja do poznania fajnych ludzi i doładowania baterii na cały tydzień!uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 3 cze 2013, 10:48
    Najchętniej pojechałabym gdzieś rowerem, ale ta pogoda zupełnie do takich wojaży nie zachęca. Deszcz, zimno i jeszcze na dodatek burzowo.
    Cytuj
  • faworytowy 4 cze 2013, 9:30
    W weekendy przeważnie odpoczywam, ale w pierwszej kolejności 3 godzinny jogging, prysznic i telewizja, taki jest mój weekend i to zawsze, prócz oczywiście mroźnej zimy,ale i wtedy nie odpuszczam joggingów,z tym,że biegam nieco krócej.
    Cytuj
  • sloneczko9 29 paź 2013, 13:03
    A zastanawialiście się nad noclegami w Kielcach? Ja ostatnio odwiedziłem to miasto przymrużenie oka Hotel zarezerwowałem tutaj: - bardzo dobra grupa hotelowa, zależało mi przede wszystkim na wysokim standardzie i wygodnym wypoczynku i dostałem to czego oczekiwałem uśmiech Tak wieć polecam każdemu,.
    Cytuj
  • Moloo 29 paź 2013, 21:29     (ostatnio zmieniony przez autora 30 paź 2013, 11:37, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja w weekendy staram się podróżować. Zazwyczaj robie to bardzo spontanicznie. W czwartek wieczorem sprawdzam gdzie aktualnie są promocje na nocleg. Później sprawdzam ile czasu zajmie mi dojazd i w piątek popołudniu ruszam. Świetnie się przy tym bawię. Jadę w zupełnie obce miejsce i staram się je poznać. Jest świetnie.
    Cytuj
  • malina45 12 lis 2013, 15:00
    ja z mężem sporo podróżuje. ostatnio an cel wzięliśmy sobie Płock i ten hotel [reklama] Było bardzo przyjemnie. Lubimy takie podróże do różnych miejsc polski, chociaż czasami weekendu nam brakuje bo tyle chcielibyśmy w danej miejscowości zobaczyć a czasu tak mało.
    Cytuj
  • Erkao 15 lis 2013, 8:15
    Odpoczywamy! uśmiech A w jaki sposób to zależy od nastroju. Ale zawsze staramy się wyskoczyć gdzieś z domu - coś zobaczyć, gdzieś się pobawić. Pozytywne emocje zawsze dodają energii na kolejny tydzień.
    Cytuj
  • zlotyklos 29 lis 2013, 19:03
    fakt weekend to czas na odpoczynek, ale pomysł o tym, żeby podróżować też jest fajny, ja się wybieram w najbliższym czasie do Gdańska miło, przytulnie. elegancko i jest spa, więc można się odprężyć.
    Cytuj
  • pawelR43 1 gru 2013, 13:30
    W Warszawie jet co robić, w piątek byłem w Kinie, wczoraj spędziłem z znajomymi wieczór w restauracji Doppio Senso, a dzisiaj odpoczywam.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Urlop na mazurach
Następna: czas wolny