Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co robicie w weekendy ?, strona 10

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co robicie w weekendy ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • agatanos 11 sie 2015, 0:05
    odpoczywam język
    Cytuj
  • lunatyczka 1 wrz 2015, 20:11
    Ja z reguły w weekendy wyjeżdzam gdzieś. Ostatnio byłam w Krakowie i powiem wam -rewelacyjnie spedziłam czas. Poszłam na kolacje do restauracji Mekong i to była najlepsza decyzja uśmiech jedzenie maja pyszne uśmiech
    Cytuj
  • Hobito9 2 wrz 2015, 16:56
    Chodzę na spacery. Relaksuję się.
    Cytuj
  • Wycierak 3 wrz 2015, 19:12
    Normalnie nic ciekawego, ale w ten weekend jadę z dziewczyną do Rzeszowa! Do hotelu ferdynand hehe wielki uśmiech to taki prezent od niej i mini wakacje jakich niemieliśmy przymrużenie oka są tu ludzie z rzeszowa? gdzie są jakieś dyskoteki i smaczne jedzonko?
    Cytuj
  • regent 5 wrz 2015, 7:46
    Na weekend fajnym miejscem jest Sielpia Wielka nad jeziorem w świętokrzyskim. Przyjemny "klimat", otoczenie starych lasów sosnowych i sporo atrakcji: kajaki i rowerki wodne, park linowy i rozrywki, szlaki turystyczne (piesze i rowerowe) przebiegające przez malowniczą okolicę, wypożyczalnie quadów i 4 kołowców, fajne kafejki nad jeziorem. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jest tam dosyć duża baza noclegowa.

    Cytuj
  • martinus22 5 wrz 2015, 14:29
    To już bliżej jest nad Zalew Zegrzyński, co prawda 25 minut od Warszawy, ale można wypocząć jak na Mazurach. Jak ktoś szuka miejsca do popływania jachtem czy łodzią to wydaje mi się, że lepiej w centrum Polski nie znajdzie. No i patrząc po cenach za hotel i restaurację to nie dziwie się, że sporo osób wybiera te miejsce.
    Cytuj
  • szarlottka 2 paź 2015, 13:25
    Ja ostatnio weekendy spędzam w domu. Towarzyszy mi książka i telewizja z internetu. Nie mam jakoś ochoty wychodzić do ludzi. Wolę nadrabiać książkowe i serialowe zaległosci zwłaszcza, że niedługo znowu będę miała więcej pracy i na nic nie będę miała czasu.
    Cytuj
  • Armani39 5 paź 2015, 0:14
    W weekendy zazwyczaj poświęcam czas na to, na co nie mam w tygodniu. Ale bardziej stawiam na aktywny wypoczynek niż leniuchowanie przed tv / komputerem.
    Cytuj
  • Leon99 6 paź 2015, 13:42
    W wekendy ostatnimi czasy to sporo wedkuje - w koncu zakupiona wedka musi mi sie 'zwrocic'uśmiech
    Cytuj
  • paulinkaaa2 8 paź 2015, 7:56
    Ja chętnie wyjeżdżam w góry...teraz spodobały mi się te kwatery kościelisko....świetna lokalizacja i miejsce wypadkowe do wędrówekuśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Urlop na mazurach
Następna: czas wolny