Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Cynkownia fajnych ofert!, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Cynkownia fajnych ofert!

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • blue-green 19 wrz 2013, 20:19
    Sklep internetowy z możliwością odbioru osobistego w Warszawie z super cenami na między innymi iPhone 5, oraz [url=http://]Intel Core i7[/url] Właścicielem sklepu jest spółka Techlon której przedmiotem działalności są najnowsze technologie informatyczne.
    Cytuj
  • majesty15 21 wrz 2013, 17:17
    w serwisie relax imo widziałem wiele fajnych ofert noclegowych na wypoczynek w górach, sam zastanawiam się która wybrać na wyjazd grudniowy do zakopanego.
    Cytuj
  • MartynKa79 30 wrz 2013, 23:14
    Genialny pomysł na Halloween znalazłam. Na promie może być STRASZNIE fajnie - co myślicie? wielki uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 7 paź 2013, 12:50
    A ja znalazłam fajną ofertę dla grup powyżej 30 osób. Może komuś się przyda jako pomysł na konferencje albo wyjazdy integracyjne
    Cytuj
  • jarzebina 7 paź 2013, 18:01
    MartynKa79 napisał:A ja znalazłam fajną ofertę dla grup powyżej 30 osób. Może komuś się przyda jako pomysł na konferencje albo wyjazdy integracyjne
    na konferencje i szkolenia coś takiego się świetnie sprawdza. Moja firma zorganizowałam nam szkolenie na promie połączone z integracją, do dzisiaj ten wypad wspominamy uśmiech
    Cytuj
  • mscislaw 10 paź 2013, 9:47
    Ja znalazłem bardzo fajne kody rabatowe na rejsy do Szwecji. Zastanawiamy się razem z żoną czy nie skorzystać ponieważ pod koniec tego miesiąca będziemy w Trójmieście i może fajnie byłoby wybrać się na taką trzydniową wycieczkę do Szwecji przymrużenie oka
    Czy ktoś kiedyś płynął z Was takim promem?
    Cytuj
  • blue-green 11 paź 2013, 19:58
    Polecam rejs do Szwecji bardzo ciekawy wyjazd. Ja byłam na wycieczce jednodniowej również wykorzystałam [url=http://]kupony rabatowe [/url] Rejs do Szwecji trwał w jedną stronę około12 godzin , polecam bardzo dobre śniadanie na promie , które wato zamówić, wykupiłam również dodatkowo wycieczkę za którą zapłaciłam osobno i naprawdę było warto bo zwiedzając na własna rękę nie dowiedziałabym się tylu ciekawostek.
    Cytuj
  • jarzebina 15 paź 2013, 11:43
    Z kim płynęłaś i jakim promem?
    Cytuj
  • blue-green 15 paź 2013, 14:58
    Stena line z Gdyni do Karlskrona - fantastyczny rejs - dobry pomysł na rejs we dwoje
    Cytuj
  • MartynKa79 20 paź 2013, 20:51
    A mnie wpadł w oko fajny pomysł na imprezę integracyjną. Szefowi też się spodobał Malmo, Kopenhaga, genialny park Tivoli i oczywiście obowiązkowa zabawa na pokładzie uśmiech Fajna sprawa!
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Spływy Drwęcą