Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Cynkownia fajnych ofert!, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Cynkownia fajnych ofert!

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • fleszyn 31 sty 2014, 12:49
    Ja mogę polecić tę stronę: http://www.wizarussia.pl/ praktycznie wszystkim, którzy planują wyjazd do Rosji albo Chin w najbliższym czasie. Niestety ale taki wyjazd wiąże się z koniecznością wyrobienia sobie wizy a za pomocą tego portalu można to uzyskać bez zbędnego tracenia czasu.
    Sprawdziłem to w swoim zakresie. Wizę w taki sposób można dostać już w 3 dni przymrużenie oka
    Cytuj
  • migo 10 lut 2014, 12:30
    Jeśli akurat planujecie wyjazd do Szwecji to można skorzystać z promocji 30 % taniej.
    Cytuj
  • MartynKa79 10 lut 2014, 15:09
    A gdzie taką promocję mają?
    Cytuj
  • erykit 11 lut 2014, 11:53
    Ja znalazłem ostatnio stronę, na której są tanie mieszkania do wynajęcia bydgoszcz - polecam sobie zerknąć ponieważ ceny faktycznie są na bardzo korzystnym poziomie. Za 1000 zł można wynająć sobie całkiem ładne i przestronne mieszkanko tak więc moim zdaniem warto się tym zainteresować przymrużenie oka Obecnie ceny na rynku wynajmu mieszkań spadają tak samo jak ogólne ceny mieszkań.
    Pozdrawiam.
    Cytuj
  • migo 12 lut 2014, 18:42
    MartynKa79 napisał:A gdzie taką promocję mają?
    O tutaj :

    Przy rezerwacji wystarczy podać kod , który znajduje się na dole strony. Promocja trwa do 31.03.2014 r więc jeszcze masz trochę czasu wielki uśmiech
    Cytuj
  • jarzebina 17 lut 2014, 11:36
    chyba link uciekł przymrużenie oka brzmi ciekawie, wiec czy możesz jeszcze raz wkleić?
    Cytuj
  • plny 17 lut 2014, 16:00
    Ja znalazłem ofertę apartamentów w całej Polsce. Sprawdźcie na apartamenty Poznań.
    Cytuj
  • ZoHaHa 20 lut 2014, 13:12
    30% taniej w unity line, jak wejdziesz na ich stronę to od razu widać info o promocji uśmiech
    Cytuj
  • jarzebina 26 lut 2014, 14:16
    No rzeczywiście nieźle, do Kopenhagi też mają tanio, bardzo się opłaca samochodem skoczyć z kilkoma pasażerami i podzielić się kosztami, bo od 145 zł za osobę wychodzi
    Cytuj
  • xeom 26 lut 2014, 14:22     (ostatnio zmieniony przez autora 3 mar 2014, 8:31, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja polecam: zniżki Groupon , każdy może znaleźć coś dla siebie , fajne rabaty są , nie raz już korzystałem w ich oferty. przymrużenie oka [url=http://www.luxdentic.pl/uslugi/chirurgia-stomatologiczna/]LuxDentic.pl[/url]
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Spływy Drwęcą