Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Jakiego grilla kupić?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakiego grilla kupić?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Skabe_den 28 mar 2011, 22:57
    A jakiego masz grilla? Pochwal sięuśmiech
    Cytuj
  • aga007 28 mar 2011, 23:14
    O takiego:

    Firmy Barbecookuśmiech Mogę go polecić, bez bajerów, ale niezawodny.
    Cytuj
  • latynowska8 29 mar 2011, 6:21
    Jak dla mnie to gazowe i elektryczne odpadają. Niech sobie będą zdrowsze, ale jak już grilować, to ze wszystkimi urokami typu zapaszek czy ślady rusztuuśmiech Wolę już rzadziej rozpalać tego grilla, ale móc się tym wszystkim napawać niż jeść to zdrowe mięsko jak z kuchenki elektrycznej... albo piekarnika.
    Cytuj
  • Skabe_den 29 mar 2011, 8:28
    Gazowy grill to tak jakby zamiast ogniska mieć biokominekprzymrużenie oka
    Najlepsze to w ogóle byłoby ognisko... tylko z tym trochę ciężko jak się w mieście mieszka.
    Cytuj
  • laserr 29 mar 2011, 11:38
    Teraz to w modzie są tanie, najczęściej jednorazowe grille po 10 zł.
    Cytuj
  • faworyzowana 26 kwi 2011, 16:09
    Ja też raczej tradycyjnie wole grilla węglowego. Fakt że dłużej sie rozpala, ale jakoś inaczej smakuje. W tym roku chcę wreszcie kupic coś lepszego i większego, bo czasami jak jest więcej osób, to na tych małych grillach strasznie długo schodzi.
    Cytuj
  • peana 27 kwi 2011, 11:30
    Ja teraz zastanawiam się nad zakupem grilla gazowego. Są one o wiele zdrowsze od tych węglowych, a do tego nie ma problemu z ich rozpalaniem. Ten model, moim zdaniem, wygląda najciekawiej. Znając uwielbienie mojej rodziny do potraw grillowanych, to na pewno nie będzie on stał bezczynnie przymrużenie oka
    Cytuj
  • jarek13 27 kwi 2011, 21:41
    Miałem już ze cztery grille. Jeśli mogę coś doradzić to nie należy szukać oszczędności tylko zainwestować w coś solidnego. Taki markowy grill starcza na długo i daje wielką satysfakcję kulinarną. ;-)



    Cytuj
  • samuraj 9 maj 2012, 14:09
    oj tak sezon na grillowanie rozpoczęty uśmiech co mnie niezmiernie cieszy. Też planuję w tym roku kupić sobie nowego grilla. Tylko, że stwierdziłem, że jak już kupować to coś z prawdziwego zdarzenia, żebym czerpał przyjemność z grillowania dłużej niż jeden sezon. Myślę żeby kupić coś z oferty Broil King, bo słyszałem, że to jest jedna z lepszych firm, produkujących grille, a jakie jest wasze zdanie?
    Cytuj
  • zlotyklos 6 lip 2012, 9:47
    jeśli już inwestować w taki sprzęt to niech będzie on porządny. Moim zdaniem jedne z lepszych grill są te broilking. Jak sobie wejdziecie na stronę i poczytacie to zauważycie, że rozwiązania techniczne są bardzo nowoczesne i sprawiają, że jedzenie jest nie tylko pyszne, ale też i zdrowe.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum