Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Miejsce na organizacje konferencji, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Miejsce na organizacje konferencji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zeronudy 14 sty 2013, 19:27
    Nasze możliwości pozwalają nam organizację integracyjnych imprez firmowych w całej Polsce. Możemy również kompleksowo zająć wyjazdem integracyjnym dla grupy zapewniając: hotel, konsumpcję, przejazd, atrakcje

    Zapraszamy do przeglądu naszej oferty na:
    Cytuj
  • VictoriaB 17 sty 2013, 11:37
    sonique321 napisał:Ja z kolei spędziłam bardzo miły wyjazd firmowy w Karpaczu i Białce Tatrzańskiej. Oby dwa ośrodki nienaganne. Ten pierwszy Hotel Bania w góralskim (ale bez nadmiernej przesady) stylu, drugi hotel Mercury bardziej nowoczesny. Oby dwie imprezy firmowe organizowała firma
    Tatry... i miło i pożytecznie, jesli jestem zapraszana na konferencje, to najchętniej wybieram się własnie na te odbywające si e w Tatrach.
    Cytuj
  • Bostwana 24 sty 2013, 11:48     (ostatnio zmieniony przez autora 24 sty 2013, 11:48, w całości zmieniany 1 raz)
    Firma, w której pracuję często organizuje konferencje w Hotelu Pałac w Jasionce obok Rzeszowa. Zawsze są świetnie przygotowani technicznie, no i nie ma problemu z miejscem parkingowym. A ich sale konferencyjne to klasyczny, arystokratyczny styl, więc i człowiek jakoś bardzo się nie nudzi podczas monotonnego wykładu.
    Cytuj
  • zeronudy 14 lut 2013, 11:29
    Do każdego fajnego miejsca/obiektu zawsze będzie przydatny organizator imprez firmowych. Doświadczona ekipa może naprawdę zdziałać cuda, a zadowolony Klient zawsze wraca.

    Cytuj
  • SocAl 19 lut 2013, 18:42
    ja polecam poszukać przez serwisy udostępniające wizytówki miejsc jak hotele i sale konferencyjne - zawsze można porównać warunki i ceny i sporo przyoszczędzić. w aktualnej firmie wybierają na przykład sale poza miastami i jest o wiele taniej!
    Cytuj
  • fervore 28 lut 2013, 12:36
    My już kilka razy organizowaliśmy szkolenie w Hotelu Jaś Wędrowniczek na Podkarpaciu. Mają tam specjalnie do tego przygotowaną salę, gdzie wszystko można dostosować do swoich potrzeb. Jest bardzo dobrze wyposażona, jest tam dostępny ekran, rzutnik multimedialny i flipchart. Oczywiście ceny zawsze można negocjować. przymrużenie oka
    Cytuj
  • anakonda1 20 mar 2013, 18:19
    Zgadza się. Fajne miejsce jest ważne, ale najważniejsze. Zgrana ekipa z firmy + dobry organizator integracji dla firm i może być naprawdę super.
    Cytuj
  • gardapl 23 mar 2013, 21:45
    A ja polecam inną formę szkoleń i spotkań integracyjnych. przymrużenie oka
    Zapraszam do naszej agroturystyki Wigwam w której mamy duży drewniany wigwam, w środku palenisko (ognisko) z rusztem a na około drewniane ławy z stołami. Jest to fajne miejsce do nietypowych spotkań.
    Mieścimy się w okolicach Poznania w Wielkopolsce.
    Cytuj
  • MartynKa79 12 kwi 2013, 12:10
    Jeśli to ma być połączone z integracją, to.. może nietypowo, na promie? Tu są fajne oferty
    Cytuj
  • migo 12 kwi 2013, 17:55
    Całkiem ciekawa ta oferta na promie, w końcu coś innego Tylko zastanawia mnie jedno, czy na dużym promie bardzo odczuwa się bujanie???
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Loty krajowe
Następna: ZUMBA