Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Podróż... na konferencję

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podróż... na konferencję

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aquarella 20 gru 2012, 15:47
    Witam!

    Gdzie organizujecie konferencje? W tej samej miejscowości, w której są wasze firmy? Czy może wolicie organizować je na wyjeździe, rezerwując sale konferencyjne nad morzem lub w górach?

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • Kajakarz 22 gru 2012, 13:23
    U nas szefostwo organizuje kilkadziesiat km od firmy, żebyśmy w rutynę nie powpadaliuśmiech
    Ostatnio tutaj (pod Warszawą, no tak ze 30 km, ale miejsce ogólnie bardzo fajne), więc jak co to polecam.
    Cytuj
  • AstaLawista 29 gru 2012, 15:01
    Konferencje poza miejscem pracy o wiele bardziej cieszą pracowników i mobilizują do przybycia na nie, zwłaszcza jeśli wszystko jest fundowane przez firmęprzymrużenie oka a jeśli jest tam SPA i super hotel to już po prostu raj na ziemi język
    Cytuj
  • mscislaw 29 gru 2012, 22:26
    Zgadzam się, jest teraz mnóstwo fajnych obiektów w których można przeprowadzać konferencje. Ja np byłem ostatnio w termach pałacowych w Nałęczowie. Super miejsce.

    Cytuj
  • gadulec 27 maj 2013, 19:45
    U nas z firmy często są wyjazdy w góry uśmiech Szczerze mówiąc to doskonały pomysł bo ja strasznie lubię podziwiać krajobrazy.
    Konferencja trwa jeden dzień ale zakwaterowanie jest na 3 dni więc można odpocząć od wszystkiego.
    Cytuj
  • Anula92 28 maj 2013, 2:06     (ostatnio zmieniony przez autora 28 maj 2013, 18:34, w całości zmieniany 2 razy)
    Jestem ciekawa czy zdarzyło Wam się jechać na konferencje do innego kraju? Bo tak się zastanawiam, mój mężczyzna właśnie mi oznajmil, że musi jechać.. nie wiem czy to nie kłamstwo.. ma zarezerwowane tanie loty do Amsterdamu jak myslicie? Nie chce histeryzować, ale dziwne..
    Cytuj
  • zott 3 cze 2013, 9:37
    Konferencję można zorganizować w Hotelu Restauracji Lwów. Posiadają 4 klimatyzowane sale z pełnym
    Cytuj
  • erykit 3 cze 2013, 11:16
    Ja mogę Wam polecić bardzo fajne miejsce pod Warszawą - moim zdaniem idealne na organizację konferencji - centrum Promenadę nad Zalewem Zegrzyńskim.
    Byłem tam w ostatnim czasie na szkoleniu i potem imprezie integracyjnej i mogę polecić każdemu. Począwszy od dojazdu - zaledwie pół godzinki samochodem od centrum Warszawy, po duże sale, wygodne miejsca noclegowe oraz przepyszną kuchnię.
    Cytuj
  • hasanna 6 cze 2013, 11:19
    ja prawdę mówiąc nigdy nie byłam na takiej prawdziwej konferencji...chodzę wyłącznie na szkolenia, a one odbywają się zazwyczaj w hotelach
    Cytuj
  • sloneczko9 2 lip 2013, 9:39
    Miejsc w których można zorganizować konferencje w samej stolicy jest kilkadziesiąt. Najczęściej organizowane są w warszawskich hotelach - które w większości przypadków mają sale komfortowe, klimatyzowane sale konferencyjne.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Agroturystyka