Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Podróż... na konferencję, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podróż... na konferencję

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ojeguna 5 lip 2013, 9:17     (ostatnio zmieniony przez autora 23 paź 2013, 10:10, w całości zmieniany 1 raz)
    Oczywiście, że w tej samej miejscowości. Po co mielibyśmy jeździć do innego miasta na konferencję i wydawać więcej kasy na to ?

    Cytuj
  • hipcio 23 lip 2013, 13:19
    Pochodzę z Łodzi, więc mogę wypowiadać się tylko o tym mieście. Jeżeli chcielibyście zorganizować szkolenia bądź konferencje w tym mieście, to wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na http://www.hotels24.com.pl/konferencje-lodz.html
    Znajdziecie tam kilka sprawdzonych obiektów.
    Cytuj
  • anna80 12 sie 2013, 11:01
    Ja jestem mieszkanką Wawy ;-)

    Lecz często mam przyjemność uczestniczyć na różnego rodzaju konferencjach.

    Zawsze chętnie wybieram sale konferencyjne nad morzem - klimat, atmosfera jest unikalna.

    Dlatego warto odwiedzić Władysławowo - nawet służbowo. Przecież zawsze jest trochę czasu wolnego dla nas ;-)
    Cytuj
  • majesty15 20 sie 2013, 19:41
    Ja również często jeżdżę na rożne konferencje ostatnio nawet do Wielkiego Jabłka, dobrze ze są portale które sprzedają tanie bilety do nowego jorku.
    Cytuj
  • miczili 21 sie 2013, 10:15
    Jakbym miał jechać na konferencję to pewnie jechałbym Polskim Busem uśmiech
    Cytuj
  • que 28 sie 2013, 14:10
    Zależy gdzie ma ten transport być. Z reguły wszędzie zabieram się autem,.
    Cytuj
  • AstaLawista 28 lis 2013, 22:24
    Ja ostatnio z południa Polski jechałam na szkolenie pod Szczecin język które trwało 5 dni uśmiech niby wszystko fajnie, ale ta podróż męcząca. Natomiast ze swoich południowych terenów polecam Alwernię i salę Cztery pory Roku uśmiech
    Cytuj
  • zlotyklos 29 lis 2013, 18:36
    oj tam może i męczące, ale jednak jakby nie było fajnie się ruszyć z domu. Znajdzie się też na pewno chwila, żeby pozwiedzać coś zobaczyć.
    Cytuj
  • pomadka 15 gru 2013, 10:46
    ja też nie uważam, żeby taki wyjazd był męczący, jednak to jest bardzo fajna sprawa, a poza tym jak się wybierze dobre miejsce to czysta przyjemność. Grunt to wybrać dobry hotel, a Kraków jest pięknym miastem, więc już wieczorem, albo w chwili wolnej można pospacerować, pozwiedzać.
    Cytuj
  • Koniczynka55 11 sty 2014, 18:15
    Ja niedawno byłam na konferencji nad morzem. Firma zorganizowała ją w Krynicy Morskiej. Salę konferencyjną znaleźliśmy na stronie posiadają dużo informacji o takich obiektach, nie tylko nad morzem. W naszym przypadku bardzo nam to pomogło wybrać odpowiedni rejon i sale, gdyż na stronie zawarte są też informacje teleadresowe, a na niektórych dostępne są zdjęcia, liczba sal itp.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Agroturystyka