Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Podróż... na konferencję, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podróż... na konferencję

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nina_ky 11 sty 2014, 19:42
    Często wybieram się na konferencję, najczęściej pociągiem chociaż raz czy dwa zdarzyło mi się samochodem.
    Cytuj
  • MartynKa79 13 sty 2014, 10:44
    Zawsze można połączyć przyjemne z pożytecznym i podróżować... odbywając konferencję uśmiech O proszę, to powinno Ci się spodobać @Koniczynka, skoro lubisz morskie klimaty uśmiech
    Cytuj
  • ZoHaHa 21 sty 2014, 10:12
    yyyy... ale co martynka? też jestem zainteresowana...
    Cytuj
  • MartynKa79 21 sty 2014, 21:46
    Hmm... dałabym sobie głowę uciąć, że tam wrzucałam link. Proszę http://wyjazdydlagrup.pl/index.php uśmiech

    .... bym teraz była bez głowy! przymrużenie oka
    Cytuj
  • AstaLawista 20 lut 2014, 22:09
    Na konferencję zazwyczaj wybieram się autobusem lub pociągiem (w zależności jakie połączenia są lepsze) a teraz planuję wybrać się do Katowic, na I Ogólnopolską Konferencję „Cukrzyca. Od teorii do codziennej praktyki”, która odbędzie się 7.03.2014-8.03.2014. Zaproszeni są bardzo ciekawi goście a i tematyka jest bardzo interesująca. Więcej szczegółów znalazłam na tej stronie: konferencja-cukrzyca.pl/ uśmiech
    Cytuj
  • bat-man 27 lut 2014, 2:47     (ostatnio zmieniony przez autora 3 mar 2014, 11:17, w całości zmieniany 1 raz)
    ojeguna napisał:Oczywiście, że w tej samej miejscowości. Po co mielibyśmy jeździć do innego miasta na konferencję i wydawać więcej kasy na to ?
    Oj, oj ale to nie zawsze jest taniej... Wyobraź sobie, że chcesz zorganizować konferencję na 200 osób w Warszawie... Przecież to kosztowałoby majątek płacz Dlatego każdy z głową na karku i potrafiący liczyć ucieka z takimi imprezami pod Warszawę przymrużenie oka Taniej, a wcale nie gorzej. Trzeba tylko wybrać odpowiednie miejsce, które jest pod takie konferencje przygotowane. Co mogę polecić? Na pewno warta rozważenia jest ta lokalizacja: [url]http://www.resthotel.pl/?s=hotel&l=sale-konferencyjne-w-warszawie[/url]
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Agroturystyka