Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Twoje wrażenia z ostatnich wakacji

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Twoje wrażenia z ostatnich wakacji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • calvaro25 22 lip 2012, 22:57
    Moje wrażenia z wakacji mam tak ciekawe, że jak tylko złapałem okazje, to o nich napisałem

    Życzę Wszystkim udanych i pogodnych wakacji, z jeszcze większą dawką wrażeń ! uśmiech
    Cytuj
  • faworytowy 2 sie 2012, 8:58
    Każde wakacje są inne i inaczej się je przeżywa. Tegoroczne wakacje dopiero są przede mną. Jak będzie? Pewnie jak zwykle superowo.
    Cytuj
  • 14 sie 2012, 14:40
    Mnie jak co roku wita wypożyczalnia nart w Zakopanem uśmiech a potem białe szaleństwo. Ale to dopiero przede mną.... wielki uśmiech
    Cytuj
  • albercik7 14 sie 2012, 14:47
    Byłem w lipcu ze znajomymi w Dębkach nad Bałtykiem. Przepiękne miejsce nawet w deszczowe dni. Łatwo znaleźć miejsce wolne od turystów, plaża najpiękniejsza jaką widziałem. Polecam

    Cytuj
  • futures 4 wrz 2012, 17:50     (ostatnio zmieniony przez autora 1 lis 2012, 23:34, w całości zmieniany 2 razy)
    A ja w tym roku byłem w domki ustronie morskie. Zajefajnie! Polecam. Jest co prawda kawałek do morza, ale cena i warunki rekompensują wszystko.. wielki uśmiech
    Cytuj
  • musialdo 6 wrz 2012, 14:57
    ja w te wakacji byłam w Egipcie. Zwiedziłam piramidy i widziałam sfinksa. Robi wrażenie. Za rok wybieram się do Turcji i mam nadzieję, że wycieczka uda mi się tak samo jak ta w Egipcie lub będzie lepsza :]
    Cytuj
  • alako 27 wrz 2012, 21:57
    moje wakacje zmieniły moje życie. odkryłam uroki życia slow, zgodnie z naturą. Zamknięta w domku na mazurach odkryłam siebie, że potrzebuję naprawdę ciszy i spokoju, mniej rozpraszaczy, więcej kontaktu z naturą i ze swoim wnętrzem.

    Odtąd zmieniłam styl życia, staram sie więcej spacerować, mniehj stresować; zapisałam się na jogę i radykalnie zmieniłam dietę. Zależy mi na jakości jedzenia, które spożywam. Kupuję ekologiczną żywność, w organiku lub u rolnika.

    To jest właśnie najważniejsze w wakacjach: żeby zmieniały nas, nasze postrzeganie świata.
    Cytuj
  • Kajakarz 29 wrz 2012, 21:00
    Ja to głównie wakacje nad jeziorami spędziłem i w Zakopanem (noclegi wyszukane na) - urlop ogólnie był super udany, nad wodą widoki bajeczne, w górach jeszcze lepsze, a poza tym to już się szykuję na narty
    Cytuj
  • Mariusz02 25 paź 2012, 11:33
    Mnie w tym roku udało się zabrać rodzinę na Kretę. Mamy 4 letnią córkę, więc oczywiście wybraliśmy hotel z atrakcjami dla dzieci i dzięki temu mieliśmy z żoną trochę spokoju. Pierwszy raz byłem na Krecie (wcześniej byłem fanem Egiptu i nurkowania) ale miejsce jest naprawdę urzekające widokowo, morze nie tak kolorowe jak w Egipcie ale przyjemnie ciepłe i czyste. Chyba najbardziej jednak podobali mi się ludzie, przyjazna atmosfera, ta sama mentalność. To były bardzo spokojne (również pod kątem transferów, zakwaterowania dzieki dobrej organizacji biura alfa star) i rodzinne wakacje. Córka do tej pory wspomina naukę pływania, koleżanki i nasze wspólne wycieczki po wyspie.
    Cytuj
  • willi3220 26 paź 2012, 8:57     (ostatnio zmieniony przez autora 13 gru 2013, 14:01, w całości zmieniany 2 razy)
    Mi w tym roku plany pokrzyżowały splajtujące biura podróży i to mnie odstraszyło. Chciałem zabrać rodzinę do Turcji, ale niestety przestraszyłem się, że później mogą być problemy, żeby wrócić do kraju.




    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: El-dżem