Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Co sądzicie o SKOK - ach?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o SKOK - ach?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Koralgol 20 lut 2011, 12:38
    Ja bym na to spojrzał inaczej. Banki obracają pieniędzmi ludzi, a zarabiają właściciele, SKOKI obracają pieniędzmi ludzi a właścicielami są ci sami ludzie. Większość banków przynosi korzyści elicie, która ma spore wpływy i SKOKI zabierają im dochody. Po to chcą objąc SKOK nadzorem.
    Cytuj
  • Manko 20 lut 2011, 15:54
    Od ognia, wojny i pożyczek w SKOK-u uchowaj Nas Panie Jedyny!
    Pod koniec lat 90, biedne Skoki liczyły się z każdym członkiem, wydawali się być wiarygodnymi i uczciwymi.NIe przypuszczałam, że mają ten sam sposób na zrobienie fortuny co Radio Maryja , a raczej Dyrektor tego Radia.
    Poczytajcie po forach. W SKOKach za 20 zł podadzą was do sądu i komornika za niespłacanie rat !!! To ma być spółdzielnia?
    Cytuj
  • SKOK365 20 lut 2011, 17:38
    Skoki to wyłącznie polski kapitał. To że było parę przypadków negatywnych nie oznacza, ze cały system jest do kitu. Żadna kasa nie przepuściła pieniędzy członka. A ile banków komercyjnych padło przez 20 lat? Sporooo
    Cytuj
  • soczewka 19 sty 2014, 19:06
    Skoki to owszem nie banki, ale mają takie same gwarancje i nasze pieniądze są jak najbardziej bezpieczne. Ja mam kredyt hipoteczny w Skoku Chmielewskiego, była to najlepsza opcja kredytowa jaką mieliśmy do wyboru.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum