Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

ING daje na OKO dodatkowe 1, 75% warto?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

ING daje na OKO dodatkowe 1, 75% warto?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MisterT 30 maj 2011, 13:53
    Czyli jak widzę, promocja ING bonus za dopłaty to takie delikatne mamienie klienta większymi zyskami.
    Cytuj
  • Kwiatowa 30 maj 2011, 15:05
    Na tych promocjach to się nie znam i nie interesuje mnie to, ale reklamy ING zrobi bardzo ładne
    http://www.youtube.com/watch?v=WtNSIcjk_UQ

    Pan Konrad też ma fajny głos tylko trochę kilko mu przybyło. Mógłby wybrać się na basen czy siłownię i zrzucić to i owo. język
    Cytuj
  • Zgredzik 30 maj 2011, 17:43
    Dziękuję bardzo ale w coś takiego bym się nie pakował. Nie obchodzą mnie piękne reklamy tylko ile można zarobić. A tu raczej nie można, a poza tym tak mętnie jest to opisane. Jakieś warunki typu wpłać do tego dnia labo zapisz się na promocję. Bez sensu.
    Atrakcyjnie wygladają już lokaty Getin Banku, gdzie dają 6 proc. i to bez promocji.
    Cytuj
  • szarlottka 30 cze 2014, 17:40
    Gdzie są czasy kiedy lokaty miały oprocentowanie 6%...
    Cytuj
  • charlotte1991 30 cze 2014, 17:51
    Teraz raczej nie znajdziesz takiej lokaty. Ja czytałam o lokatach i największe oprocentowanie wynosi chyba 4%. Poza tym podobno nie warto inwestować w lokaty krótkoterminowe bo nie da się na nich zarobić, chyba ż ktoś wpłaca sporą sumę. Ja postanowiłam zainwestować w nieruchomości. Mam zamiar kupić dwa mieszkania pod wynajem.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum