Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Lokata Bankowa - która najlepsza, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lokata Bankowa - która najlepsza

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ImprovedFinance 2 paź 2012, 13:22
    leia85 napisał:To zależy od czasu inwestycji i kapitału, trudno jest znaleźć jedną uniwersalną lokatę, która byłaby dobra dla wszystkich... Polecam zajrzeć do jakiejś porównywarki.
    Cytuj
  • camper01 4 paź 2012, 5:03     (ostatnio zmieniony przez autora 8 paź 2012, 7:25, w całości zmieniany 1 raz)
    ImprovedFinance napisał:
    leia85 napisał:To zależy od czasu inwestycji i kapitału, trudno jest znaleźć jedną uniwersalną lokatę, która byłaby dobra dla wszystkich... Polecam zajrzeć do jakiejś porównywarki.
    Jak już mam wolne pieniądze to wolę kupić złotą monetę. To jest dobra inwestycja i mogę ją trzymać zakopaną pod drzewem nawet uśmiech Jak mi bank upadnie to mam swoje monety, jak przyjdzie złodziej to klops bo nic nie znajdzie. Małe, niepozorne a wiele warte i ciągle od zawsze rosnące na wartości. A jak widzę, że ktoś spłaca kredyt i ma lokatę to już zupełnie
    Cytuj
  • fleszyn 15 paź 2012, 14:03
    A tu mamy świeżutki ranking lokat z października 2012 r. Można sprawdzić kto wygrywa w zależności od długości trwania lokaty. uśmiech
    Cytuj
  • tutatmon 15 paź 2012, 14:30
    Ja mam lokatę w banku Millenium. Dlatego, że ten bank mam po drugiej stronie ulicy wielki uśmiech

    Cytuj
  • ImprovedFinance 15 paź 2012, 17:49
    Według mnie w lokaty nie warto inwestować.

    Dlaczego?

    Powody są 3:

    -podatek belki, który zmniejsza zyski

    -inflacja (poziom 4,2-4,5% obecnie)

    -są lepsze inwestycje.

    Inflacja+podatek belki sprawiają, że nasz zysk z lokat jest często ujemny!!!

    To już lepiej wydawać...



    Cytuj
  • zylek 19 lis 2012, 11:39
    Tak jak już wspominałem, największe zyski dają teraz nieruchomości. Przeanalizujcie sobie biznesowo takie oferty O ile posiadacie na nie odpowiedni kapitał.
    Cytuj
  • lunetka 4 gru 2012, 20:59
    EkspertPKO napisał:Dla osób, które cenią bezpieczeństwo polecam lokaty w PKO Banku Polskim. W tej chwili w ofercie jest m.innymi depozyt z oprocentowaniem progresywnym, czyli rosnącym, aż do 9 proc. w ostatnim okresie odsetkowym – polecany przede wszystkim klientom, którzy mogą pozostawić swoje pieniądze na dłużej i nie będą zrywać lokaty.
    1.miesiąc lokaty - 0,5%
    a można wiedzieć jaka jest minimalna kwota, która trzeba wpłacić żeby otworzyć lokatę?
    Cytuj
  • moneymaker913 22 sty 2013, 13:09
    tomekopalowicz napisał:które lokaty są waszym zdaniem najkorzystniejsze? chciałbym włożyć na lokatę kilkanaście tysięcy oszczędności. Z tego co znalazłem w sieci to dobrą ofertę ma Meritum Bank (trzymiesięczna lokata z dzienną kapitalizacją - nominalne oprocentowanie 6,83%)

    Co o tym sądzicie? Może macie inne propozycje? dzięki za pomoc
    Hej,

    Tu masz fajna stronke gdzie maja wybrane najlepsze oferty na rynku. Bez problemu znajdziesz odpowiednia lokatę dla siebie.
    Cytuj
  • lunetka 23 sty 2013, 21:51
    Mnie w końcu skusiły kasy stefczyka, można założyć lokatę od małej kwoty (300 zł), a i oprocentowanie mają niezłe. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to odsyłam
    Cytuj
  • Tompompon 27 sty 2013, 16:00
    lunetka napisał:Mnie w końcu skusiły kasy stefczyka, można założyć lokatę od małej kwoty (300 zł), a i oprocentowanie mają niezłe. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to odsyłam.
    Faktycznie całkiem ciekawie wygląda ich oferta lokat. Kasy Stefczyka zaczynają ostro walczyć o klientów. Mnie tylko martwi fakt, że zaczynają posuwać się nieraz za daleko z reklamami. Ostatnio nawet dostali karę z tego powodu. Zawsze się targetowali na biedniejszą część społeczeństwa, a teraz tą reklama wystawili ich do wiatru.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum