Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Najlepszy kredyt mieszkaniowy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepszy kredyt mieszkaniowy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • zenon_zalewski 17 paź 2011, 17:19     (ostatnio zmieniony przez autora 4 cze 2013, 8:22, w całości zmieniany 2 razy)
    Kredyt mieszkaniowy powinien być dobrany do indywidualnych potrzeb kredytobiorcy.
    Na co musimy zwrócić uwagę?
    1) program zabezpieczenia spłaty kredytu
    2) niska marża
    3) niska prowizja
    4) waluta kredytu
    5) rodzaj rat - równe lub malejące
    6) okres kredytowania
    7) opłaty okołokredytowe
    8)koszty konta, karty kredytowej i innych obowiązkowych opłat
    9)wcześniejsza spłata
    10)koszty za niedotrzymanie warunków promocyjnych kredytu

    Zapraszam wszystkich do zadawania innych pytań

    Cytuj
  • tomekopalowicz 8 lis 2011, 10:19
    Moi znajomi jakieś 2 miesiące temu wzięli kredyt hipoteczny (w złotówkach) w banku Raiffeisen Bank i są z niego bardzo zadowoleni. Szczegóły dotyczące tego kredytu i wielu innych możecie zobaczyć tutaj:
    Cytuj
  • megi12 17 sty 2012, 15:24
    Najlepiej poradzić sie jakiegoś doradcy bankowego np. open finance bo oni mają aż 200 ofert bankowych i doradzą wybrać najlepszy produkt dla nas.. zapewniają też pomoc w załatwieniu formalności:
    Więcej informacji tutaj:
    Cytuj
  • Gmarcin 25 sty 2012, 14:09
    Kredyty mieszkaniowe od Deutsche Banku ze swojej strony polecam.
    Cytuj
  • megi12 14 mar 2012, 23:01
    Wejdź na stronę internetową... Masz ofertę 18 banków... można poczytać... choć najlepiej wypełnić wniosek o kontakt z konsultantem z konkretnego banku, bo bezpłatnie wszystko Ci wyjaśni... Ja tak brałam... złożyłam wniosek o kredyt do 3 banków... a potem wybrałam najlepszą ofertę... akurat dla mnie nalepszy był millenium, ale to zależy od profilu klienta i od aktualnych warunków/promocji
    Cytuj
  • megi12 28 mar 2012, 23:20
    Bardzo dobra porównywarka kredytów mieszkaniowych.. można obliczyć sobie zdolność kredytową i rate kredytu w każdym z banków i porównać oferty i wybrać dla nas najkorzystniejszą.. jeśli mamy jakieś pytania można zostawić nasz telefon a konsultant zadzwoni do nas bezpłatnie i udzieli nam informacji
    Cytuj
  • dexter01 17 maj 2012, 19:27     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lis 2012, 10:03, w całości zmieniany 1 raz)
    Potwierdzam, kredyty mieszkaniowe pko to bardzo dobra oferta dla większości klientów.
    Cytuj
  • motofinanse 2 cze 2012, 7:37     (ostatnio zmieniony przez autora 2 cze 2012, 7:39, w całości zmieniany 1 raz)
    Wpierw warto poznać nieco informacji o kredytach mieszkaniowych. Dobrze zdać sobie sprawę na co uważać przy zaciąganiu kredytu i jakie koszty całkowite kredytu będziemy musieli ponieść.
    Cytuj
  • Melvena 5 cze 2012, 12:17
    A gdzie można znaleźć specjalistę od programu Rodzina na Swoim?
    Cytuj
  • czakrak 14 lis 2012, 10:01
    To jest przykre, że człowiek musi brać kredyt, żeby zdobyć upragnione mieszkanie. Mam nadzieję, że ten program Rodzina na Swoim choć trochę pomoże rodzinom w zdobyciu takiego kredytu.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum