Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

W co inwestować w 2013 roku ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W co inwestować w 2013 roku ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 z 3  
  • donejr 17 sty 2013, 12:17     (ostatnio zmieniony przez autora 9 kwi 2013, 10:48, w całości zmieniany 1 raz)
    Ponieważ poprzedni temat cieszył się dużą popularnością to ja jako osoba, która dopiero zaczyna przygodę z inwestowaniem swoich pieniędzy chciałbym się od was dowiedzieć w co inwestować w 2013 roku ? Myślicie, żeby zainwestować w coś nowego i zaryzykować czy lepiej po prostu inwestować w mniej ryzykowne rzeczy ?
    Cytuj
  • moneymaker913 22 sty 2013, 13:05     (ostatnio zmieniony przez autora 1 mar 2013, 10:12, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja zastanawiam sie nad zainwestowaniem w whisky ... z tego co czytałem mozna liczyc na duzy % w skali roku.
    Cytuj
  • zylek 31 sty 2013, 13:48
    A może giełda? Znacie ich
    Od dłuższego czasu działa u nich jako trader - co ciekawe, możecie rozpocząć szkolenia u nich bez wkładu własnego. Co jeszcze ciekawsze, po pozytywnie zakończonym okresie próbnym, inwestujecie ich kapitałem. Chodzi o sumy wyrażone w setkach tysięcy dolarów...
    Cytuj
  • 6 lut 2013, 15:41
    Giełda w USA niedawno pobiła historyczne maksima, warto zainteresować się akcjami - u nas wzrosty dopiero się zaczną.

    Cytuj
  • hasanna 8 lut 2013, 14:49
    to fakt...najlepiej inwestować w akcje, ja przynajmniej jakbym miała trochę oszczędności to ulokowałabym je na GPW
    Cytuj
  • 10 lut 2013, 10:30
    Najważniejsze inwestycje to:

    - w swoje zdrowie
    - dokształcanie siebie
    - rodzinę i przyjaciół

    a nadwyżkę w produkcję żywności w tym rolnictwo ponieważ to najbardziej potrzebna ludzkości gałązka jej działalności i największy rynek zbytu... w 2013 roku to jakiś miliard głodujących i jeszcze więcej niedożywionych.


    uśmiech
    Cytuj
  • lunetka 10 lut 2013, 18:47
    Ja jestem zwolenniczką bezpieczniejszych metod inwestowania pieniędzy, ale na niektórych rzeczach naprawdę można się dorobić. Ponoć bardzo opłacalne są fundusze inwestycyjne. Na temacie aż tak bardzo się nie znam, ale mogę polecić stronę na której znalazłam sporo informacji o lokatach (dla mnie to najlepsza inwestycja) oprócz porad gdzie lokować oszczędności, można też znaleźć sporo innych przydatnych porad finansowych.
    Cytuj
  • zylek 25 lut 2013, 14:17
    A mnie udaje się notować coraz lepsze wyniki na Forexie. Maximus Trading w którym pracuję robi aktualnie rekrutację, przyjmują bez doświadczenia, szkolenie jest darmowe, więc wy również możecie spróbować szczęścia.
    Cytuj
  • moneymaker913 1 mar 2013, 10:12
    Tu macie temat o przyszłościowych spolkach w 2013 roku
    Cytuj
  • zylek 1 mar 2013, 14:09
    Inwestuj na podstawie takich danych a daleko zajdziesz ;-)
    To tak nie działa - inwestowanie wymaga samodzielnego wypatrywania potencjalnych okazji. W ten sposób, gotowcami, w żaden sposób na giełdzie kariery nie zrobisz - taka smutna prawda.
    Cytuj
1 2 3 z 3