Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

W co inwestować w 2013 roku ?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W co inwestować w 2013 roku ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • saski-p 6 mar 2013, 10:26
    a ubezpieczenie połączone z inwestycją? Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
    Cytuj
  • Swojezdanie 8 mar 2013, 11:56     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 11:57, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeśli ma się spory kapitał, to najlepiej zainwestować w nieruchomość, szczególnie w ziemie rolną i przekształcić ją w działkę budowlaną, jasne, że to wymaga trochę zachodu i czasu, ale zysk będzie spory, a ziemia nie traci na wartości, wręcz przeciwnie - jest dobrem nieodnawialnym, zaczyna brakować fajnych terenów pod inwestycje, czy pod zabudowę jednorodzinną, więc dobre działki z dobrą lokalizacją są w cenie uśmiech
    Cytuj
  • Elwirra 19 mar 2013, 21:11
    Pytanie na temat tego czy ryzykować, czy inwestować bezpiecznie trzeba zadać samemu sobie. Jak ktoś ma predyspozycje żeby ryzykować, to niech ryzykuje, może więcej zyskać. Myślę, że zależy też na co planuje się przeznaczyć oszczędności i zarobione pieniądze.
    Cytuj
  • florence 1 maj 2013, 0:07
    A jakie to ma znaczenie na co wydamy zarobione pieniądze?
    Też myślę o nieruchomościach, ale faktycznie trzeba się trochę naczekać na tę kasę. Ewentualnie rozważam też jakiś fundusz inwestycyjny. Lunetka, dzięki za link do serwisu czas na finanse, przydał się uśmiech
    Cytuj
  • angielvisual 10 maj 2013, 21:37
    Złoto jest najbardziej stabilnym produktem inwestycyjnym. Kiedyś była taka strona która proponowała rachunki w złocie, mam tam nawet konto. Co do bio paliw itd, chyba rynek jest jeszcze bardzo niestabilny. Na 100% w najbliższym czasie cała Europa będzie dążyła do zmniejszenia emisji co2, więc może energia odnawialna? Jakieś spółki czy coś. Widziałem opinie o prod. inw. na [url=http://www.banki-opinie.info/mbank-f29/]forum mbank[/url].
    Cytuj
  • zylek 1 sie 2013, 11:54
    Jak to w co? W nieruchomości.
    Nie sądzę aby w najbliższych latach pojawiła się lepsza forma inwestowania. Raczej nie ma na to szans - nieruchomości z czasem znowu dostaną mocnego kopa...
    Cytuj
  • adelkaw 7 sie 2013, 17:30
    Widać, że powoli będziemy przesuwać pieniążki z banku na giełdę. Ostatnio jak sprawdzałam ranking lokat to nie ma już ciekawych ofert.
    Cytuj
  • que 28 sie 2013, 14:13
    Wszystko zależy od tego, jakie masz oczekiwania co do zysków. Nie od dziś wiadomo, że bez ryzyka nie ma naprawdę dużych zwrotów, ale trzeba też liczyć się z możliwością straty oszczędności. Dlatego na początek zdecydowanie lepiej skupić się na drobniejszych, ale bardziej pewnych inwestycjach, żeby z jednej strony się zabezpieczyć, a z drugiej odłożyć też na ewentualne bardziej ryzykowne operacje. Przede wszystkim proponuję przygotować się solidnie od strony merytorycznej, na początek możesz np. poczytać trochę tutaj: http://www.fineinvestments.pl/inwestycje/
    Cytuj
  • waloria 29 sie 2013, 9:42
    Moim zdaniem najlepiej inwestować w swój biznes. Giełda jest manipulowana przez grupkę ludzi i to oni się tam "bawią".

    Cytuj
  • zylek 3 paź 2013, 12:37
    Obserwujcie bazę Jartomu.
    Oczywiście tutaj trzeba posiadać naprawdę duży kapitał, ale inwestycja jest pewna.
    W dłuższym okresie czasu nieruchomości zawsze zyskują na wartości, a jeśli są odpowiednio zagospodarowane, to tym bardziej będą przynosiły zyski.
    Cytuj