Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Wysokość odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wysokość odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • DC10 2 kwi 2011, 15:59
    Skoro powstała szkoda to powinno się ją wyrównać. A jaką szkodę poniósł Wałęsa? Pół Internetu musi podać do sądu za Bolka. Czego tego nie robi. Ale by się na tym obłowił. Nawet Nobel przy tym to nic nie znacząca kwota.
    Cytuj
  • KrisKross 2 kwi 2011, 18:20
    No to zamknąć Internet a wałęsie wybudować pomnik i składać mu hołd, albo hołd jego ofiarom sądowym.
    Cytuj
  • Cenzorek 2 kwi 2011, 19:59
    Kononowicz to oferował, ale nikt na niego nie głosował. wielki uśmiech
    Cytuj
  • FabianM 2 kwi 2011, 23:56
    Nazwanie kłamcy kłamcą nie powinno być karane, a jednak jest. Może to jakaś wpadka wymiaru sprawiedliwości (nie pierwsza i nie ostatnia) albo jakieś nowe podejście. W Chinach za prawdę nie wracasz już do domu. U nas chyba też się nic nie zmieniło.
    Cytuj
  • InfernoO 3 kwi 2011, 0:38
    Kiedyś nawet czytałem jak w Super Ekspresie mają odbywać się szkolenia z tego jak dopiec, ale nie być pozwanym za naruszenie dóbr osobistych. Przecież jakby gazeta miała bulić po 100 tys. za każdy proces to nawet bogata szybko by zbiedniała.
    A taki Szymon Majewski w swoim programie obraża wszystkich, robi z nich półgłowków i nic mu nie robią. On chyba pierwszy powinien siedzieć już za kratami razem z twórcami tego show.
    Cytuj
  • ekonomista 3 kwi 2011, 7:43
    Tego typu wyroki pokazują, że sądy w Polsce są oderwane od rzeczywistości. Kara ma być straszakiem, a nie środkiem do niszczenia ludzi. Sędziowie rzadko jeśli w ogóle odpowiadają za swoje błędy. Są jak święte krowy których nikt nie tyka. Oni mogą wszystko. To sąd ostarcyjny. W ten niemiły sposób pozbywamy się ludzi niewygodnych lub mających coś do powiedzenia. A te dokumenty X..olek zwrócił do IPN-u? Jakoś nie widziałem ich powrotu.
    Cytuj
  • DzikiDzik 3 kwi 2011, 9:35
    Bo Polska to "dziki" kraj. W dzikim kraju obowiązują dzikie wyroki. Szkoda, że nie zaczęli safari z dzidami, to byłby widok. Nawet za bilet bym zapłacił aby to obejrzeć.
    Cytuj
  • Krajan 3 kwi 2011, 12:21
    Takie sprawy pokazują tylko jedno. Odwróć głowę w drugą stronę i udawaj, że nic się nie dzieje. Tak rodzi się znieczulica a sądy jeszcze ją podsycają. A jak nie będzie miał tych 400 tys. to co mu zrobią?
    Cytuj
  • Cenzorek 3 kwi 2011, 16:17
    To ocenzurujemy wszystko i nie będzie takich problemów. Rząd co raz próbuje to zrobić tylko coś nieudolnie.
    Cytuj
  • Zgredzik 3 kwi 2011, 17:54
    Ja tam nie wiem co bym zrobił jakbym miał zapłacić 400 tys. Musiałbym się wyprzedać.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum