Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Wysokość odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wysokość odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Fazzy 3 kwi 2011, 18:55
    Zdaje się, że w ubezpieczeniach jest jakaś górna granica odszkodowania chyba 1,6 mln zł? to 25 proc. tego co za jedno słowo czy stwierdzenie.
    Cytuj
  • Goldman 3 kwi 2011, 22:19
    Nie wiem ile wynosi górna granica odszkodowania za wypadek drogowy, ale wiem że są jakieś granice. Tu granice zostały przekroczone, ale rozsądku z zdrowego myślenia.
    Cytuj
  • ObywatelKowalski 3 kwi 2011, 23:06
    Najbardziej absurdalny wyrok jaki zapadł to przeproszenie przez niejakiego Sibilskiego Dody, który nazwał ją blacharą i bilbordową blondynką. Przeprosiny miały ukazać się na portalu Onet.pl. Koszt bagatela 32 mln zł. Sąd w ogóle odleciał w niebyt bo reklama miała być formatu gazetowego co fizycznie jest niemożliwe.
    Takie wyroki wywołują śmiech na sali. Kogo byłoby stać na takie koszty.
    Cytuj
  • Barnaba56 4 kwi 2011, 1:18
    Coś tam przypominam sobie, ale chyba sprawa w toku jeszcze jest. Onet z wyceną przesadził. Tyle nie kosztowałyby nawet spoty w telewizji. Za taką kasę to w Polsce ze 3 filmy można zrobić.
    Cytuj
  • Fafikon 4 kwi 2011, 7:42
    A nasz poseł Jacuś Kurski, celebryt wielki showman. Miał przeprosić Gazetę Wyborczą już nie wiem za co. Ale nie przeprosił. A gazeta zamieściła przeprosiny za niego, po czym nasłała na niego komornika. Biedaczek musiał sprzedać BMW X5 aby pokryć koszty przeprosin.
    Cytuj
  • Qmak 4 kwi 2011, 8:14
    Kurski to niezły numer. Dziwię się, że jeszcze Niesiołowski za nic nie został pozwany. Ten to dopiero ma cięty język. Od niego to od razu 100 mln. zażądałbym.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum