Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Czy reklama na samochodzie jest skuteczna?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy reklama na samochodzie jest skuteczna?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • marek_kk 18 lut 2011, 13:43
    Witam, może ktoś korzystał z tej formy reklamy? Nie chodzi mi o oklejanie całego samochodu w kolorze firmy itd jak maja przedstawiciele handlowi, ale naklejki na tylnej szybie i drzwiach auta. Myslicie, że to się przekłada na nowych klientów?
    Cytuj
  • Filiposlaw 18 lut 2011, 15:01
    Podłączam się pod pytanie, bo też własnie chciałem zainwestować w reklamę na samochodach. Moi pracownicy mają 6 aut, prywatne, ale paliwo firmowe i jeżdżą nimi po miescie do klientów, to chyba grzechem by było tgo nie wykorzystac na reklamę nie?
    Cytuj
  • Tomatofan 18 lut 2011, 15:31
    Jak ktos na co dzień jeździ po miescie, a jeszcze do klientów, to na pewno się opłaca i co więcej dobrze świadczy o firmie. Wiadomo, że firmowe naklejki to nie to samo co firmowe auta, ale od czegoś trzeba zacząćprzymrużenie oka Koszt wydrukowania czegoś takiego nie jest duży więc uważam tak jak Ty - grzechem by było zmarnować taką okazję do promocji swojej firmyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • nouv88 18 lut 2011, 17:06
    No nie wiem czy mały koszt, ja za jedną taka naklejkę zapłaciłam 30 zł! Z tym, że niedużo ich drukowałam, zależy też jaka wielkość. Ale akurat w moim przypadku to jest idealna reklama, chyba najwięcej mamy zamówień dzięki temu. Nie liczac stałych klientów uśmiech Moja restauracja jest dość daleko od centrum gdzie nie ma dużego ruchu, więc trzeba o sobie dać znaćuśmiech A w ten sposób podsuwam y sami kontakt do nas potencjalnym klientomuśmiech
    Cytuj
  • Filiposlaw 18 lut 2011, 19:37
    Nooo w tym przypadku chyba trudno o lepsza reklamęuśmiech Zdarzyło mi się, że stałem w korku za samochodem z reklamą pizzerii. Akurat wracałem głodny do firmy, chwyciłem za telefon i pizza była szybciej ode mnie na miejscuuśmiech
    Cytuj
  • nouv88 18 lut 2011, 20:40
    Ha! O to własnie chodziuśmiech
    Cytuj
  • marek_kk 18 lut 2011, 23:41
    A jak myślicie silić sie na jakieś haslo reklamowe czy lepszy będzie sam adres i nazwa firmy albo strona www, coś w tym rodzaju?
    Cytuj
  • freshuser 19 lut 2011, 7:26
    Jeździłem kiedyś wozem z adresem firmy naklejonym na boku i tyle, ale odzew był z tego chyba zerowy... Nie wiem czy ktoś to zauważał.
    Cytuj
  • Filiposlaw 19 lut 2011, 9:39
    Może za szybko jeździleśprzymrużenie oka A tak serio to na tym polega własnie siła takiej reklamy, że miga ludziom przed oczami i mimowolnie zapada w pamięć jak piosenki puszczane w radio, nawet niekoniecznie nam się podobaja, ale po prostu wpadają w ucho.
    Cytuj
  • D3niCle0 19 lut 2011, 12:43
    Moim zdaniem to sie nie sprawdza. W takim natłoku informacji jaki mamy dookoła, reklama na pojazdach, billbordach, telebimach i budynkach to już właściwie ciężko coś przyswoić i zapamiętać.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum