Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Czy reklama na samochodzie jest skuteczna?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy reklama na samochodzie jest skuteczna?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 z 6  
  • Filiposlaw 20 lut 2011, 18:03
    No to fakt, gdybyśmy wiedzieli, że to się zwróci w formie wielu nowych zleceń, to by nie było żal wydać przynajmniej kilkuset złotych... Ale pomysł z tymi ściaganymi naklejkami świetny i ja raczej zainwestuję.
    Cytuj
  • expertyza 5 maj 2011, 9:29
    Reklama mobilna to doskonaly pomysl na podniesienie rozpoznawalności naszej marki. Jest to stosunkowo mało wykorzystywany kanał reklamowy i niesłusznie. Polecam kontakt z firmą, która wydaje się być wschodzącym liderem w tej dziedzinie- mowa o Promotional Partners. Prócz tego, że są w stanie zaprojektować kampanię nawet na caly kraj to jeszcze ich glownym atutem jest posiadanie bogatej floty nowych aut, które wypożyczają wraz z reklamą.
    Cytuj
  • kolrobkol 15 lut 2012, 15:10
    Moim zdaniem jest bardzo skuteczna, sam po sobie widzę na drodze jak wzrok przyciągają kolorowe auta i w sumie człowiek potem sprawdza co to za firma.
    Macie jakies sprawdzone i godne polecenia firmy w stolicy, które profesjonalnie zajmują się oklejaniem ?
    Cytuj
  • Boodzio 5 mar 2012, 10:38
    Według mnie reklama na samochodzie to dość skuteczny sposób na zdobycie klientów. Tych lokalnych - jeździsz sobie nawet tylko do pracy a ludzie mogą zobaczyć nazwę twojej firmy i spisać szybko kontakt. Ja osobiście mam magnetyczną nalepkę na drzwi samochodu. Jak jadę gdzieś juz w celach osobistych, to zawsze mogę ją szybko zdjąć i wrzucić do bagażnika uśmiech
    Cytuj
  • johny_rider 5 mar 2012, 13:34
    Ja taką mam i też jestem zadowolony. Nie niszczy sie i nie ma potem problemu z odrywaniem
    Cytuj
  • UV-Druk 9 mar 2012, 8:15
    Ja codziennie w drodze do pracy 40min spędzam w korkach i siłą rzeczy ludzie patrzą się na reklamę na drzwiach samochodu... Grzechem było by tego nie wykorzystać - taka reklama nie zaszkodzi a może jedynie pomóc przebiegły
    Cytuj
  • samuraj 1 kwi 2012, 17:37
    no to jest jakiś sposób, żeby wypromować firmę, podobnie jak ulotki, ale myślę, że w dzisiejszych czasach chyba najbardziej opłaca się inwestować w reklamę w Interecie. Warto do takiego celu zatrudnić firmę taką, jak Advanced Art, która zajmuje się działaniami w obrębie marketingu internetowego.
    Cytuj
  • donpedro5 7 maj 2012, 12:03
    A jaki jest sens reklamować firmę w internecie jeśli ktoś nie prowadzi jakiejkolwiek formy sprzedaży w tym medium ? W mojej ocenie jeśli ktoś posiada tylko stronę internetową swojej firmy, nie ma w niej chociażby zakładki pozwalającej składać zamówienia mailowo, to taka reklama dajmy na to w google nie ma większego sensu. No chyba że chodzi czysto o poprawę wizerunku firmy. Ulotki reklamowe wydają się być bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno dla tych firm które chcą zdobyć nowych klientów przez internet, jak i tych 'tradycyjnych'.
    Cytuj
  • kolrobkol 19 cze 2012, 19:36
    Boodzio napisał:Według mnie reklama na samochodzie to dość skuteczny sposób na zdobycie klientów. Tych lokalnych - jeździsz sobie nawet tylko do pracy a ludzie mogą zobaczyć nazwę twojej firmy i spisać szybko kontakt. Ja osobiście mam magnetyczną nalepkę na drzwi samochodu. Jak jadę gdzieś juz w celach osobistych, to zawsze mogę ją szybko zdjąć i wrzucić do bagażnika uśmiech
    No własnie mnie nie bardzo chodzi o takie magnetyczne naklejki, ale o oklejenie auta folią, np. ekonomiczną z laminatem. Taka folia utrzyma sie przez 10-12 lat, wiec nie bedzie tak ze po oklejeniu , śniegu, deszczu cos sie zacznie z nią dziac.
    Cytuj
  • 11 wrz 2013, 18:42     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2013, 14:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Jasne, że może być skuteczna musisz się jednak postarać o to, aby była wyrazista. Odpowiednie kolory i jakieś chwytliwe hasło przyciągną uwagę.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum