Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Atak na PlayStation Network i wymiana karty kredytowej, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Atak na PlayStation Network i wymiana karty kredytowej

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • WyGooglowany 30 kwi 2011, 15:11
    W sumie nie pozostaje mi nic innego jak iść do banku. Raz dałem się skusić na promocję PSN ale to wystarczyło. Mają moje dane, ale na razie nic niepokojącego nie zauważyłem na rachunku karty.
    Cytuj
  • Mistrzu21 30 kwi 2011, 17:45
    Największym wygranym będzie MS ze swoim Xboxem. Ta konsola też została złamana, ale takiej krucjaty MS przeciwko hakerom nie zrobił. Najwidoczniej doszedł do wniosku że walka z wiatrakami niczemu nie służy i może obrócić się przeciwko firmie.

    Najbardziej szkoda użytkowników PS3, którzy po dniu pracy chcieli się zrelaksować i pograć w sieci a tu klapens dupens. Wiele osób zapewne po zechce zamienić ps3 na xboxa, bo w sumie do grania to wszystko jedno.
    Cytuj
  • CellPS3 30 kwi 2011, 20:35
    Nie tak całkiem wszystko jedno, bo na PS3 są jakby ciekawsze gry choćby seria Uncharted o której xboxowi mogą tylko pomarzyć. Nie wspominając, że konsole są w podobnej cenie, ale PS3 ma Bluray.
    Ja tam z PSN nie korzystam, bo co można zdziałać na wolnym łączu. Raz podłączyłem konsolę do sieci to update 400MB ściągał mi się 3 godziny, więc co tu mówić o demie gry 1,5GB.
    Cytuj
  • Kompik22 30 kwi 2011, 23:01
    Już widzę jak w Polsce ruszą masowe pozwy przeciwko Sony. Przynajmniej w naszym kraju firmie się upiecze, bo nawet gdy pozew się zdarzył to i tak zasądzi groszowe odszkodowanie. Wiadomo konsument to mrówka w porównaniu z gigantem medialnym, a sędzia też człowiek i swoje słabości ma.
    Cytuj
  • SawkaE 4 maj 2011, 11:14
    W sumie mnie to nie interesuje, ale znowu hakerzy okradli Sony z kolejnych danych.
    To już kompromitacja tej firmy.
    Taki atak czy włamanie musiał być zrobiony przez kogoś kto zna się na rzeczy.
    W Polsce raczej niewielu użytkowników płaci za usługi kartami o ich to nie dotyczy?
    Cytuj
  • DDR 4 maj 2011, 14:01
    I bez kolejnego włamania Sony ośmieszyło się na całej linii.
    Na dodatek te głupie tłumaczenia, że to na początku niby konserwacja systemu.
    To jeszcze bardziej podgrzało atmosferę i rozzłościło ludzi.
    Teraz nawet jak będą konserwować usługę i ją wyłączą, to każdy od razu pomyśli o włamaniu. Żenada.
    Cytuj
  • SawkaE 24 maj 2011, 12:35
    Coś te Sony nie ma dobrej pasy. Poraz któryś tam znowu się włamano do tego serwisu a na dodatek firma będzie miała 3 mld USD straty.

    Serwery Sony znów zhakowane - dane użytkowników w Sieci
    Jak informuje serwis The Register, grecki oddział Sony BMG uległ w ciągu kilku ostatnich dni cyberatakowi - do Sieci trawiły dane prawie 10 tysięcy użytkowników serwisu SonyMusic.gr. To już kolejny w ostatnim czasie atak na infrastrukturę sieciową Sony. [url=http://www.dobreprogramy.pl/Serwery-Sony-znow-zhakowane-dane-uzytkownikow-w-Sieci,Aktualnosc,25144.html]link[/url]


    Sony: 3 mld dolarów straty zamiast zysku
    Niebawem firma Sony ogłosi wyniki finansowe za ostatni rok. Według zweryfikowanych oczekiwań spodziewane są duże straty - nawet 3,1 mld dolarów. [url=http://www.dobreprogramy.pl/Sony-3-mld-dolarow-straty-zamiast-zysku,Aktualnosc,25134.html]link[/url]
    Cytuj
  • Eru 24 maj 2011, 13:20
    Teraz sobie czytam, że jakiś nastolatek włamał się do usługi Xbox Live. Gdyby było to Sony to zaraz by go pozwało, a Microsoft go zatrudnił i korzysta z jego rad jak poprawić bezpieczeństwo usługi sieciowej.
    Lepiej mieć takiego nastolatka po swojej stronie i wychować sobie dobrego pracownika niż walczyć nie wiadomo o co. Sony ma inną taktykę i teraz za to płaci, tylko najbardziej poszkodowani są klienci, a wbrew pozorom z konsol korzystają nie dzieciaki a ludzie po 30-ce.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum