Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Aukcje internetowe, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Aukcje internetowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • domik 4 wrz 2010, 14:31
    Problem z tymi podbijarkami jest taki, że możesz władować mnóstwo kasy i nigdy nic nie wygrasz. Nie jestem fundacją charytatywną, aby dofinansowywać właścicieli podbijarek.
    Cytuj
  • finemon 4 wrz 2010, 17:04
    Muszę powiedzieć, że licytacja na podbijarkach jest bardzo ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Jak dla mnie jest to prawdziwa frajda i do tego dochodzi ten dreszczyk emocji wielki uśmiech
    Cytuj
  • korak 4 wrz 2010, 17:47
    Wszystkie podbijarki tego typu, to nic innego jak kolejna forma hazardu. W hazardzie jest tak, że ktoś musi przegrać, żeby wygrać mógł ktoś. Osoba która tego nie rozumie, nie powinna na takie serwisy wchodzić.
    Cytuj
  • domik 4 wrz 2010, 20:37
    Ciekawe czy ktokolwiek kontroluje aukcje internetowe tego typu?
    Cytuj
  • dunka 4 wrz 2010, 22:04
    Też się nad tym zastanawiałam, a ponieważ nie znam odpowiedzi, to pozostanę przy moim ukochanym allegro.
    Cytuj
  • adi_84 4 wrz 2010, 23:18
    domik napisał:Ciekawe czy ktokolwiek kontroluje aukcje internetowe tego typu?
    Moim zdaniem żaden z właścicieli portali typu podbij, dobij nawet nie pomyśli o jakimkolwiek oszustwie. Nie opłaca im się robić jakiś przekrętów. Po co mieliby ryzykować utratę kury znoszącej złote jajka. Dzięki wszystkim podbiciom, serwis sprzedaje przedmioty za kwotę kilkukrotnie przekraczającą rzeczywistą wartość .
    Cytuj
  • evinka 5 wrz 2010, 6:03
    W totka nigdy nie lubiłam grać, więc korzystam tylko z alegro.
    Cytuj
  • agent007 27 wrz 2010, 18:32
    Według mnie tylko allegro ma sens. Póki co bardzo chwalę sobie ich pośrednictwo.
    Cytuj
  • zsp 15 paź 2010, 9:02
    Może i inni próbują, ale są liliputami w porównaniu z allegro. Skoro e-bay nie daje rady, to co mówić o innych?
    Cytuj
  • agent007 20 paź 2010, 17:15
    frank napisał:Moim zdaniem minie sporo czasu zanim ludzie się przekonają do podbijarek. Na pewno żadna z nich nie zajmie nigdy miejsca allegro czy ebaya, na których przecież możemy kupić i sprzedać wszystko.
    Podbijarki są raczej miłym dodatkiem i odmianą. Jednak nie wyobrażam sobie, żeby miały zyskać przewagę nad klasycznym modelem aukcji. Jednak dla ludzi ważny jest przejrzysty mechanizm, gdy mają wydawać pieniądze.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum