Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Narodowy Spis Powszechny 2011 przez Internet, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Narodowy Spis Powszechny 2011 przez Internet

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Korniszon 14 mar 2011, 12:25
    Konstytucja RP, art. 53, p. 7
    Nikt nie może być obowiązany przez organy władzy publicznej do ujawnienia swojego światopoglądu, przekonań religijnych lub wyznania.

    Ten spis będzie jak nasza Konstytucja. Martwy przepis na papierze.
    Cytuj
  • Mieszkaniec 14 mar 2011, 15:59
    Nie powinno być tak w dzisiejszych czasach że jakiś obcy pyta się mnie ile zarabiam. Powinno to wyglądać tak, że rachmistrz ma jakieś urządzenie i ja sobie na nim wypełniam te formularze. Potem maszyna sprawdza kompletność i poprawność, a rachmistrz tylko naciska guzik i wysyła te dane bez oglądania ich.
    Cytuj
  • KeyDelete 14 mar 2011, 18:16
    Wszelkie dane dostępne są na stronie http://www.stat.gov.pl/gus/spisy_PLK_HTML.htm
    Tylko jak tam się wchodzi to na razie g... jest a nie wyjaśnienia co i jak. Co się dziwić u nas wszystko robi się na ostatnią chwilę i teraz też tak będzie. A szkoda bo to pierwszy spis gdzie samemu można podać dane, a nie każdy to spec od komputerów.

    NSP 2011 to jakby gra Need for Speed Pursuit 201, no tak mi się ten skrót skojarzył.
    Cytuj
  • GazetaCodzienna 14 mar 2011, 22:10
    To będzie ciekawe doświadczenie samemu przeprowadzić spis. Takiego coś jeszcze w Polsce nie było. Czy będą jakieś problemy jak z tymi elektronicznymi PItami co niby się złożyło a jednak formularze nie dochodziły. Zobaczymy. Wszystko wyjdzie w praniu.
    Cytuj
  • 7nowela 15 mar 2011, 0:18
    Może i wyjdzie w praniu ale zapomnieli ustawić pranie przedwstępne. Jak się posypie to znowu będzie to wina TUSKA i jego nieudolnych ministrów.
    Cytuj
  • Telemaniak 15 mar 2011, 6:00
    Ja czuje się trochę szczur w klatce, same zakazy i nakazy... gdzie ta wolność , gdzie demokracja, gdzie swoboda obywatelska.
    Czuje się manipulowany i zmuszany do czegoś czego nie chcę.Ile bedzie kosztować ta hucpa? 200 mln, 500 mln i po co wszystko skoro wiadomo że idziemy w złym kierunku. Bezrobocie rośnie, ceny też, brak perspektyw na lepsze jutro. A taki Lech W. chciał nam zafundować II Japonie. Sami sobie ją zafundujemy.
    Cytuj
  • ekonomista 15 mar 2011, 8:05
    W świetle niekorzystnych zmian podatkowych to spis wygląda jak jawna inwigilacja w imieniu prawa. Po spisie rząd będzie wiedział co i komu można jeszcze zabrać. Po co nam CBA wpuśćmy rachmistrza z GUS-u na jedno wyjdzie. Nie będzie musiał instalować podsłuchów tylko zada pytanie wprost.
    Cytuj
  • Basia26 15 mar 2011, 10:45
    Jak to będzie z gejami i lesbijkami - będą się pytać o preferencje seksualne? A co z narodowością, jak ktoś nie czuje się Polakiem tylko mieszka w tym kraju. A kto im poda rzeczywiste zarobki i inne wrażliwe dane. Ja na pewno nie. I wyjdzie, że Polacy żyją poniżej granicy ubóstwa WSZYSCY.
    Cytuj
  • colalongo 15 mar 2011, 14:05
    Ja się niczego nie wstydzę i zamierzam podać wszystkie, prawidłowe dane uśmiech
    Cytuj
  • Kwiatowa 15 mar 2011, 14:21
    Trzeba się liczyć z ty, że można mieć akurat pecha i będzie kontrola. Dwa lata więzienia i narobione w papierach zamyka drogę do pracy. Nie warto kłamać, nie warto być takim jak politycy kłamiący nawet we śnie.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum