Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki prezent na dzień babci i dziadka?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na dzień babci i dziadka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • casia1980 15 sty 2011, 10:07
    Mógłbyś napisać konkretnie tytuł tej książki? Mojej babci tez by sie na pewno spodobał, a pojutrze kończy 74 lata. To bym jej kupiła.
    Cytuj
  • marsjanin 15 sty 2011, 10:59
    Musiałbym zadzwonić do babci, bo nie pamiętam. Postaram się zaraz dowiedzieć to napiszę.
    Cytuj
  • hanka100 22 sie 2011, 17:04
    Dla dziadków zawsze świetnym pomysłem są rzeczy przy których można wspominać. Ja w zeszłym roku wymyśłiłam drzewo genealogiczne. Musiałam tylko zdobyć zdjęcia przodków i efekt był prześwietny
    Cytuj
  • irgo 13 wrz 2011, 16:24
    Na przyszłość - ja dla babci zawsze kupuję coś do kuchni, a dla dziadka - jakiś bajer elektroniczny uśmiech
    Cytuj
  • hekate 23 lis 2011, 11:32
    Ja już mam wypatrzony prezent dla mojej babci. Taki komplet wydaje mi się dla niej idealny: Bardzo ładnie wygląda, a do tego jest po prostu praktyczny, także mam nadzieję, że babcia się z niego ucieszy.
    Cytuj
  • 23 lis 2011, 19:53
    Ja też dla moich dziadków wezmę coś takiego. Tylko, że moja babcia jak pojadę zawsze ma przygotowane coś smacznego, to tak myślę żeby kupic jakieś kuchenne przybory, a ponieważ pieką zwłaszcza ciast tak, że pewnie mają zapewnione dobre formy do pieczenia ciasta
    Cytuj
  • cucu 10 sty 2012, 18:32
    Ja pomyślałam o czymś takim - moja babcię często bolą nogi, a taki masażer na pewno by jej się przydał.m Cena przystępna, więc myślę, ze warto zainwestować.
    Cytuj
  • margolka86 11 sty 2012, 12:51
    A ja babci w tym roku chcę kupić ręcznie robiony notes na przepisy i do tego zapraszam babcię na obiad, żeby miło spędzić razem popołudnie przymrużenie oka
    Cytuj
  • peana 12 sty 2012, 13:10
    Zawsze można zrobić wspólny prezent dla babci i dziadka i kupić im masażer do pleców. Tutaj jest całkiem dobry i niedrogi: Dziadkowie na pewno będą zadowoleni, że myśli się o ich wypoczynku i relaksie uśmiech
    Cytuj
  • margolka86 16 sty 2012, 9:34
    Dla dziadka wymyśliłam, że kupię krawat. Tylko zastanawiam się właśnie czy kupić taki normalny, zwykły czy może krawat z logo euro2012 w narodowych barwach ? wielki uśmiech
    Dziadek jest fanem piłki, tylko pytanie czy będzie taki krawat nosił ?
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum