Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Wesele z poprawinami czy bez?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wesele z poprawinami czy bez?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • VictoriaB 7 lip 2011, 16:33
    CZasem co tez jest dobrym rozwiązniem, zwłaszcza kiedy wesele jest gdzieć poza miejscem zamieszczania gości, młodzi zapraszają na poprawiny w postaci obiadu, potem kawusia i ciastko, to dodatkowe koszy, ale taka wersja light.
    Cytuj
  • joanna_ku 13 lip 2011, 13:30
    Zależy od ilości funduszy na wesele. W mieście poprawin bym nie polecała, ale ja generalnie jestem za skromną kolacją niż za hucznym weseliskiem, także to tylko moja sugestia.
    Cytuj
  • sfinksfv 27 lip 2011, 15:06
    I na wesele i na poprawiny przyślemy Fotografa i Kamerzystę z Rabatem dla Klientów z Favore.

    Poprawiny - obowiązkowo! :-))
    Cytuj
  • mika9285 12 sie 2011, 0:06
    Zdecydowanie nie! Dla mnie już sam pierwszy dzień to zbyt wiele. Kwestia podejścia uśmiech
    Cytuj
  • emilin 28 wrz 2011, 10:10
    Moja siostra miała z poprawinami, ja chyba sobie daruję, to jednak jest wydatek, a także większy koszt. Ja wolę przeznaczyć te pieniądze na fajniejszą podróż poślubną. Nawet jeśli to miałaby być krótki ale za to ekskluzywny pobyt z kąpielą w winie w Głęboczku i innymi przyjemnościami dla dwojga uśmiech
    Cytuj
  • Louie 17 sty 2012, 21:26
    My też zrezygnowaliśmy ... robiliśmy wesele w hotelu sielanka, część gości rozjechała się później do domu do warszawy bo to tylko 50km, a niektorzy postanowili skorzystać z noclegu...Zaproponowaliśmy tylko śniadanie dla wszystkich w restauracji hotelowej i uważam, że to był świetny pomysł.
    Cytuj
  • gieniastus 4 sty 2013, 16:25
    ja bym wybrała to z poprawinami jednak uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_325518 2 lut 2013, 18:15
    Wiem z doświadczenia że chcąc nie chcąc poprawiny same się proszą aby je zorganizować. Mam na myśli jedzenie które zawsze zostaje po weselu oraz rodzinie z daleka którą należy ugościć.
    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2013, 13:03     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 13:04, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeden dzień wesela to już zdecydowanie za dużo. Z poprawinami to już prawdziwa makabra przymrużenie oka
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum