Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy warto kupić buty EMU?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto kupić buty EMU?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • Solniczka84 3 sty 2011, 21:24
    Chodzą za mną te buty od kilku lat. Zawsze steasznie marzną mi stopy, a emu podobno są mega cieplutkie! Tylko cena zawsze mnie zwalała z nóg, ale teraz będą obniżki i licze na jakąś prmocję... poza tym warto się szarpnąc o ile rzeczywiście są takie fajne. Tylko pytanie - są? Warto dać za nie 600zł? Jak ktoś chodzi to może się podzieli wrażeniami.
    Cytuj
  • Blueberry28 4 sty 2011, 0:24
    Ja też się właśnie napalam na te buty, chociaż czytałam gdzieś, że sa już niemodne, ale co tamprzymrużenie oka mnie się podobają bardzo, zastanawiam się tylko czy one rzeczywiście nadają się do chodzenia w lecie? Bo tego jakoś nie mogę sobie wyobrazić. No i czy się nie niszczą szybko, ta skóra wygląda na taką delikatną...
    Cytuj
  • 30m1n1k4 4 sty 2011, 6:25
    Ja mam i bardzo je lubię, naprawdę bardzo grzeją w nogi. Niszczą się chyba jak każde buty, jeśli się ich nie pielęgnuje. A latem nie próbowałam nosić, jak jest gorąco to chodze permanentnie w japonkachwielki uśmiech
    Cytuj
  • becia_koronczarka 4 sty 2011, 8:59
    Nie rozumiem jak mogą się te buty podobać. Wg mnie wyglądaja koszmarnie, wszystkie dziewczyny jakie widze w tego typu butach (bo pewnie większość ma podróby) wyglądaja jakby miały żałośnie chude nogi! I jeszcze człapią w nich jak kaczki, więc domyślam sie ,że nie są zbyt wygodneprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Solniczka84 4 sty 2011, 10:34
    30m1n1k4 napisał:Ja mam i bardzo je lubię, naprawdę bardzo grzeją w nogi. Niszczą się chyba jak każde buty, jeśli się ich nie pielęgnuje.
    No właśnie pytanie jak je pielęgnować?
    Cytuj
  • Cloudy 4 sty 2011, 12:59
    Najlepiej kupić sobie od razu szczoteczkę do zamszu, można też użyc maki ziemniaczanej, troszkę zwilżyć i delikatnie czyścić, zabrudzenia sie łatwo usuwaja tylko żeby nie za bardzo zmoczyć i potem trzeba wysuszyć.
    Cytuj
  • nafnafff 4 sty 2011, 15:05
    Hm, może to dobra metoda czyszczenia zamszu, ale z tego co wiem emu nie są zrobione z zamszu tylko ze skór merynosów australijskichuśmiech
    Cytuj
  • Aurelka 4 sty 2011, 16:23
    Ja swoje emu czyszczę wilgotną gąbką po kazdym przyjściu do domu. Potem tylko "przeczesuję" taka gumową szczoteczką żeby ta skora nie była taka przyklapnięta i sa jak noweuśmiech
    Cytuj
  • Cloudy 4 sty 2011, 18:54
    nafnafff napisał:Hm, może to dobra metoda czyszczenia zamszu, ale z tego co wiem emu nie są zrobione z zamszu tylko ze skór merynosów australijskichuśmiech
    wiem z czego są zrobione, ale sprawdzają się te same sposoby. Ja buty mojej córki wypycham gazetami żeby nie straciły kształtu i tą mąką ziemniaczaną na wilgotno wyciera się świetnie! Tylko potem trzeba je osuszyć na kaloryferze.
    Cytuj
  • yellowphone 4 sty 2011, 21:38
    Absolutnie nie kaloryfer! Żadnych butów nie wolno tak suszyć tylko pomału, w cieym miejscu, ale nie przy źrodle ciepła, bo skóra sie skurczy i będzie po butach.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum