Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy warto kupić buty EMU?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto kupić buty EMU?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • caipirinha 6 sty 2011, 0:23
    Przed założeniem trzeba je zaimpregnować, w sklepach sa specjalne spraye do tego może nie będą jak kalosze, ale wolniej przemakają i chyba dłużej będą ładnie wyglądaćuśmiech To w końcu skóra, a o skórę trzeba dbać.
    Cytuj
  • Niania90 6 sty 2011, 8:09
    A kojarzycie buty Ugg? Czy to jest to samo co te Emu?
    Cytuj
  • franusia 6 sty 2011, 8:53
    Taaa z grubsza tak. Tylko po prostu inna firma je robiuśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 6 sty 2011, 10:39
    Uggsy praktycznie niczym się nie różnią od emu poza nazwą na metce. Tak samo maja podeszwę z pianki, wnętrze z welny merynosów, a z zewnątrz skóra bydlęca. Może tylko modele mają inne, nie wiem nie analizowałam tego, ale podejrzewam, że każda z tych firm chce się jakoś wyróżnić. Cenowo też są podobni z tego co się orientuję...
    Cytuj
  • monia85 6 sty 2011, 11:19
    Ja ostatnio się skusiłam na te buty, właśnie ze względu na wyprzedaże przymrużenie oka I tak nie były tanie, ale kosztowały 350 zł, więc standardowa cena jak na zimowe buty. A zimą zawsze jestem chora przez mrozy... Póki co jestem z tych butów zadowolona. Zaimpregnowałam, więc są suche jak na razie, no i ciepłe wielki uśmiech
    Cytuj
  • hekate 9 wrz 2011, 14:18
    Faktycznie jeżeli chodzi o wygodę to te buty są jak kapcie. Do tego są bardzo ciepłe, także na nasze gigantyczne mrozy są idealne. Ale powiem szczerze, że nie warto kupować ich w czarnym kolorze (ja niestety ten błąd popełniłam), bo potem sól jest po prostu nie do zmycia.
    Cytuj
  • maks12345 19 gru 2013, 15:32
    Prawda jest taka, że jak ktoś będzie o buty dbać to będą one dobrze wyglądać, a EMU potrzebują szczególnej troski. Jak ktoś poluje na tanie EMU to polecam sklep stendi. Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • ElaW 11 mar 2014, 21:16
    Moim zdaniem są pasee, teraz wszyscy noszą buty adidas zx, wystarczy popatrzyć na blogi i instagramy sławnych osób. I to moda która do mnie przemawia i mi się podoba, bo są to porządne, dobrze zrobione buty, a do tego wyglądają rewelacyjnie, czego chcieć więcej? W tych z neonowymi sznurówkami http://instagram.com/p/lIKRggvC_n/ chętnie bym chodziła przymrużenie oka.
    Cytuj
  • jik7008 12 mar 2014, 14:55
    ciekawe czy są dobrze szczelne. nie miałam ich nigdy ale na takie nie wyglądają..
    Cytuj
  • annita21 17 lis 2015, 15:24
    hehe ja tak samo ja ty przymierzałam się do kupna emusów bardzo długo, lecz w końcu się udało. Normalnie nie wydała bym 400 zł + na takie buty ale udało mi się je wychaczyć po dobrych pieniążkach. Znalazłem je na jednym sklepie internetowym. Na podstawie swoich doświadczeń mogę powiedzieć ci, że są super wygodne i ciepłe a to dla mnie było najbardziej istotne gdyż zawsze miałam problemy z zimnymi stopami skrzywienie .
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum