Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krem do rąk, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem do rąk

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pistacja 11 lut 2013, 14:02     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 14:02, w całości zmieniany 1 raz)
    Ostatnio używam kokosowego kremu do rąk z Ziaji i takiej samej maski. Krem jest ok, maska wręcz rewelacyjna. Polecam!
    Cytuj
  • emgielka 20 kwi 2013, 14:18
    Ja używam kremów loccitane krem szybko się wchłania nie pozostawiając tłustych śladów. Skóra staje się miękka i delikatnie pachnąca. Wiem, że jest to bardzo dobry krem.
    Cytuj
  • sloneczko9 16 paź 2013, 16:32
    Ja również mogę pochwalić krem do rąk L'Occitane z masłem shea. Bardzo skuteczny kosmetyk.
    Od pierwszego użycia ma się wrażenie obcowania z czymś luksusowym i bardzo przyjemnym przymrużenie oka
    Pięknie pachnie i świetnie nawilża (widocznie przez dodatek masła shea).
    Nie jest tani ale bardzo praktyczny - mi wystarcza na bardzo długi okres czasu - o wiele dłużej niż jakikolwiek inny kosmetyk tego typu.
    Cytuj
  • Agna 26 paź 2013, 16:26
    pistacja napisał:Ostatnio używam kokosowego kremu do rąk z Ziaji i takiej samej maski. Krem jest ok, maska wręcz rewelacyjna. Polecam!
    Tez go używam uśmiech
    Cytuj
  • patrycjapitz 11 gru 2013, 19:38
    Używam tego Masło shea z olejkiem z drzewa herbacianego 100 g. Szybko zregenerował mi dłonie poprzedniej zimy i teraz też go stosuję.
    Cytuj
  • Meggi85 24 mar 2014, 9:25
    Kremów używam różnych w zależności jaki zapach mi się podoba. Mam bardzo delikatną i suchą skóre. Chociaż nie tylko kremem można o nią zadbać. Używam też płynów do zmywania delikatnych dla dloni, a jako mydła Dettolu. Wszystko jest delikatne dla skóry więc i nawilżanie kremem nie idzie na marne.
    Cytuj
  • migo 24 mar 2014, 20:24
    Ja mam swój sprawdzony z celii. Fajnie nawilża dłonie, są miękkie i przyjemne w dotyku. Co najważniejsze jest tani i skuteczny przymrużenie oka dla mnie to bardzo ważnewielki uśmiech
    Cytuj
  • zuzia83 17 kwi 2014, 23:32
    Ja używam kremu Prestige z wyciągiem z białej herbaty - pięknie pachnie i super wygładza dłonie. A raz w tygodniu robię sobie zabieg z rękawiczkami Exclusive Cosmetics Spa dla dłoni - świetnie nawilża i odżywia skórę.
    Cytuj
  • Kor25 23 maj 2014, 16:23
    Szukam dobrego kremu na przebarwienia dla mamy, coś polecicie?
    Cytuj
  • Nowakova 27 cze 2014, 21:53
    Do rąk używałam carolotiona. Zimą najczęściej bo mam to do siebie, że wtedy niszczą mi się ręce. Dobrze i szybko regeneruje skórę, a i jeszcze ważne, ze nie ma po nim klejącej powłoki, której mieć nie cierpię.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Pokonac stres!