Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Nietrzymanie moczu, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nietrzymanie moczu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veganka 26 paź 2017, 19:25
    urofuraginum max jest naprawdę skuteczny, szybko pomaga, a jak długo go brałaś, bo nnie wystarczy zaprzestać zaraz po tym jak objawy ustąpią.
    Cytuj
  • aleksis 19 lut 2018, 22:39
    Czy jeśli 6 letnie dziecko co którąś noc się moczy to trzeba udać się już do specjalisty? Czy to moze być spowodowana jakąś chorobą?
    Cytuj
  • julitta 31 lip 2019, 3:22
    Nietrzymanie moczu się leczy w każdym wieku. Ja nie wiem jak można z tym żyć, po ciąży jak miałam ten problem to pod depresję podchodziłam normalnie... na szczęście poszłam na zabieg i problem zniknął prawie całkowicie. Polecam wizytę w szpitalu Mazovia w Warszawie, tam robią takie zabiegi i mają doświadczenie. Szpital nowoczesny, zespół profesjonalnych lekarzy nastawionych na dobro pacjenta. Inny standard jak w szpitalach państwowych.
    Cytuj
  • Luiziana 31 lip 2019, 9:48
    oczywiście, że niektórych schorzeń nie da się odrazu albo i wcale przeskoczyć. Można jednak czuć się komfortowo używając środków zapobiegawczych wpadkom. My korzystamy ze środków higienicznych z Doz.
    Cytuj
  • jarzebina 31 lip 2019, 20:01
    A czy ktos z Was korzysta może z refundacji środków chłonnych? Chcieliśmy załatwić dla babci, ale jak się za to zabrać?
    Cytuj
  • Luiziana 6 sie 2019, 17:19
    Proponuję udać się do apteki Doz i tam farmaceutki doskonale wiedzą co i jak trzeba zrobić. Do tego to coraz widzę powszechniejsze więc są dobrym źródłem informacji
    Cytuj
  • Uncia 21 wrz 2019, 22:56
    To prawda w DOZ pomogą, można też otrzymać próbki produktów, żeby zobaczyć np. czy rozmiar odpowiedni. Polecam też zapytać o refundację.
    Cytuj
  • aleksis 24 wrz 2019, 9:08
    problem u nas się nasilił, czekamy na wizytę u specjalisty, badania porobione, dużo informacji przydatnych znalazłam na stronie suchyporanek.pl,ściągnęłam sobie dzienniczek mikcji i uzupełniam
    Cytuj
  • Lilka32 28 wrz 2019, 21:32
    Też korzystałam kiedyś z takich chłonnych wkładek, faktycznie w doz Panie są bardzo pomocne, nawet można otrzymać próbki.
    Cytuj
  • jarzebina 28 wrz 2019, 23:46
    aleksis napisał:problem u nas się nasilił, czekamy na wizytę u specjalisty, badania porobione, dużo informacji przydatnych znalazłam na stronie suchyporanek.pl,ściągnęłam sobie dzienniczek mikcji i uzupełniam
    A u lekarza pierwszego kontaktu byliście? Może to jakaś infekcja? Na pewno warto zrobić chociaż podstawowe badanie moczu. A moze to jakieś stresujące sytuacje tak się na dziecku odbijają?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Mały problem:(