Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Nietrzymanie moczu, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nietrzymanie moczu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Petrova 23 cze 2020, 8:46
    Zawsze jest to jednak działanie doraźne. A w przypadku kilkulatka na przykład nie wystarczy na pewno. Tu trzeba lekarza, badań, działania, bo to wszystko odbija się na dziecku.
    Cytuj
  • Tokjo 21 lip 2020, 21:10
    Pewnie, że dostaniesz stacjonarnie w doz, możesz też otrzymać bezpłatne próbki.
    Cytuj
  • MartaRr 25 lip 2020, 17:32
    I każdy klient może otrzymać takie darmowe próbki w doz? Szukam czegoś dla babci, nie bardzo wiem jak się za to zabrać.
    Cytuj
  • Enterka 27 wrz 2020, 18:32
    Z tego co wiem to każdy klient może otrzymać takie darmowe próbki w dozie.
    Cytuj
  • Martyna29 22 lis 2020, 16:10
    Tak, można otrzymać próbki też takie dostałam, zdecydowanie łatwiej wtedy zdecydować się na konkretny produkt.
    Cytuj
  • Zonka25 29 lis 2020, 16:26
    Takie próbki to faktycznie rewelacyjne rozwiązanie bo można sprawdzić co komu pasuje, jak zwykle doz wychodzi z inicjatywą.
    Cytuj
  • Tokjo 1 sty 2021, 13:53
    Pewnie, że super rozwiązanie, możesz sprawdzić jaki rozmiar Ci odpowiada i czy chłoną odpowiednio.
    Cytuj
  • Olivka89 1 sty 2021, 17:31
    A to w każdej aptece DOZ można dostać takie darmowe próbki?
    Cytuj
  • Kanita 26 sty 2021, 21:40
    W naszym DOZie bez problemu były dostępne, ale jakby nie rzuciły Ci się w oczy, to zawsze możesz zapytać farmaceutkę.
    Cytuj
  • artie 27 lut 2021, 14:15
    Olivka89 napisał:A to w każdej aptece DOZ można dostać takie darmowe próbki?
    Są dostępne próbki, w moim osiedlowym dozie na standzie są różne do wyboru. Ale warto dopytać farmaceutki jakie najlepiej wypróbować, można opisać problem, powiedzieć dla jakiej osoby itp.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Mały problem:(