Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Odżywiacie się zdrowo ?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odżywiacie się zdrowo ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 3 paź 2013, 19:24
    Mam dokładnie tak samo.
    Cytuj
  • AstaLawista 26 paź 2013, 16:36
    A ja staram się odżywiać zdrowo, bez stosowania jakiś specjalnych diet. Gdy mam ochotę na coś słodkiego - jem to przymrużenie oka grunt to owoce i warzywa oraz ruch. Staram się w miarę regularnie biegać., Czasem zaszaleję i kupię coś w sklepie ze zdrową żywnością - ale muszę zamawiać przez internet, ostatnio na ekobzik.pl ponieważ u mnie w mojej miejscowości nie ma za wielu takich sklepów.
    Cytuj
  • cookie138 27 paź 2013, 12:23     (ostatnio zmieniony przez autora 29 paź 2013, 17:41, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja staram się zawsze odżywiać zdrowo, często też szukam artykułów w sieci na ten temat np tutaj http://mamchorobe.pl/
    Cytuj
  • ElaW 28 paź 2013, 20:11
    AstaLawista napisał:A ja staram się odżywiać zdrowo, bez stosowania jakiś specjalnych diet. Gdy mam ochotę na coś słodkiego - jem to przymrużenie oka grunt to owoce i warzywa oraz ruch. Staram się w miarę regularnie biegać., Czasem zaszaleję i kupię coś w sklepie ze zdrową żywnością - ale muszę zamawiać przez internet, ostatnio na ekobzik.pl ponieważ u mnie w mojej miejscowości nie ma za wielu takich sklepów.
    Kochana jak już siedzisz w necie i interesuje Cię testowanie nowości to zarejestruj się na www.rekomenduj.to , nie tylko suplementy diety ale przeróżne inne rzeczy można od nich dostać, dlatego warto się przyłączyć. uśmiech Ja już kliknęlam zarejestruj uśmiech
    Cytuj
  • majestic24 30 paź 2013, 20:03
    Ja przerzuciłem się na kuchnie według pięciu przemian od kiedy walczę z nadwagą. Zalecano mi odstawianie mięsiwa i coli, to teraz przygotowuje sobie jedzenie i w sumie jest lepiej bo i zdrowiej i nie tak kalorycznie, ale muszę też sporo ćwiczyć, a z ty bywa rożnie bo praca i czasu niestarcza.
    Cytuj
  • charlotte1991 17 lis 2013, 14:17
    Ja staram się jeść dużo warzyw i owoców. Nauczyłam się liczyć kalorie w rozsądny sposób.
    Cytuj
  • volla 28 lis 2013, 12:55
    Staram się tak jeść. Dzieci też staram się tego uczyć, chociaż na początku było ciężko z przekonaniem do warzyw. Pomocna może być aplikacja befit, w której chodzi o zajmowanie się warzywkami i owocami. Dziecko szybciej się z nimi oswaja i poznaje ich wartość.
    Cytuj
  • Gnavis 5 gru 2013, 13:12
    volla napisał:Staram się tak jeść. Dzieci też staram się tego uczyć, chociaż na początku było ciężko z przekonaniem do warzyw. Pomocna może być aplikacja befit, w której chodzi o zajmowanie się warzywkami i owocami. Dziecko szybciej się z nimi oswaja i poznaje ich wartość.
    Jakkolwiek nieprawdopodobnie by to nie brzmiało, to faktycznie może działać. U siostrzenicy dobrze się befit sprawdza. Mała jest nim zajęta, a rodzicom łatwiej ją namawiać do warzyw i owoców.
    Cytuj
  • betinka99 6 gru 2013, 12:19
    Ja się staram zdrowo odżywiać, przede wszystkim zrezygnowałam z przetworzonej żywności, dużej ilości słodyczy, ograniczyłam cukier, sól i napoje gazowane. Poza tym nie jest fast foodów.
    Cytuj
  • pawelR43 10 gru 2013, 22:19
    Oprócz tego ja stosuje się do rad typu Aktywność fizyczna oraz odpowiednia dieta sprawiają, że nasze samopoczucie psychiczne również się poprawia.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Kremy z filtrem