Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Przetłuszczające się włosy, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Przetłuszczające się włosy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nafnafff 30 sie 2010, 6:12
    Beetlejuice, ten ocet chyba zapewnia lekko kwasny odczyn, który jakos korzystnie działa. Tak mi się wydaje, ale sama szałwia też może zadziałać, tylko słabiej.
    I tak, trzeba pod koniec wypłukac tym włosy, najpierw wodą, potem płukanką identycznieuśmiech Powodzenia, mam nadizeję, że Ci to pomoże tak jak miuśmiech
    Cytuj
  • casinda_ebe 30 sie 2010, 10:57
    ja słyszałam o szałwii też, że jest dobra na tego typu problemy czyli nadmierna potliwość itp. Jeszcze nie próbowałam, ale zamierzam przymrużenie oka
    Co do przetłuszczających włosów to mam taką uwagę - trzy dni bez mycia to bardzo długo, taka już natura, że trzeba myć włosy przymrużenie oka Ja osobiście myję codziennie, już do tego przywykłam...
    Cytuj
  • wyczanka 30 sie 2010, 13:07
    Ja kiedyś miałam straszny problem z przetłuszczającymi się włosami. Myłam rano, a już wieczorem wyglądały na nieświeże. Miałam specjalną kurację w salonie fryzjerskim, nie wiem dokładnie co to było, ale zadziałało na jakiś czas miałam spokój i włosy dawały radę 2 - 3 dni. teraz jest trochę gorzej, myję codziennie, ale trzymają się przynajmniej całą dobę przymrużenie oka
    Prawda jest taka, że im częściej się myje, tym bardziej się przetłuszczają. Najlepiej raz na jakiś czas (polecam wakacje, najlepiej w jakiejś dziczy przymrużenie oka wytrzymać jak najdłużej bez mycia - tydzień, nawet dłużej jak się da. To daje najlepsze efekty, jeśli nie macie możliwości zainwestować w profesjonalną kurację oczyszczającą w salonie fryzjerskim.
    Cytuj
  • olanowik 29 kwi 2013, 8:28
    ja na włosy używam naturalnych kosmetyków. Między innymi szampon do Skóry Wrażliwej Armakologia. Szampon do skóry wrażliwej zawiera naturalny kompleks roślinny 5 olejków eterycznych co pomaga ukoić wrażliwą lub podrażnioną skórę głowy. Delikatnie oczyszcza dodając miękkości włosom i łagodząc podrażnienia..
    Cytuj
  • Marczika 11 cze 2013, 17:25     (ostatnio zmieniony przez autora 11 cze 2013, 17:25, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie stosowałam żadnych domowych sposobów, a szampony mi nie pomagały. Byłam jednak w gabinecie trychologicznym. Przeszłam kurację i pozbyłam się tego problemu. Zabiegi te wykonywane były na bazie dobrych preparatów. Do dziś mój problem nie wrócił.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum