Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wybielanie zębów i pasty do zębów, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wybielanie zębów i pasty do zębów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Missbalu 11 lut 2011, 10:20
    Przypomniałam sobie też o metodzie lampy Beyond. Żel nakłada się na zęby i naświetla specjalną lampą przez godzinę lub dwie.
    Efekt ma być od razu widoczny, ale myślę, że jeden raz to za mało. Koszt ok 1000 czy 1300 zł i pomnożony przez dwa daje już całkiem sporo.
    Cytuj
  • Koralgol 11 lut 2011, 13:27
    No z tego co ja wiem to teraz kły wybiela się laserem. Tylko jakoś nie za bardzo wyobrażam sobie na czym to miałoby polegać. Koszt pewnie z kosmosu wzięty.
    Cytuj
  • Ciekawski 11 lut 2011, 14:06
    Ja ostrzegam przed domowymi sposobami wybielania typu używanie sody czy soli. To mit i bajka który przyniesie więcej szkód niż pożytku.
    Soda oczyszczona jest stosowana w większości past do zębów i skoro one nie pomagają to tym bardziej soda.
    Cytuj
  • 7z9 11 lut 2011, 18:01
    Tak samo jak żucie węgla. Usuwa się osad razem ...ze szkliwem. A co to znaczy nie trzeba nikomu tłumaczyć.
    Cytuj
  • PytamWAS 11 lut 2011, 19:43
    A już nic nie pomaga to tylko pozostaje mi sztuczna szczęka?
    Cytuj
  • Basia26 11 lut 2011, 21:13
    Zostaje jeszcze stomatolog i jego lata studiów oraz bonding. Za pomocą żywicy kompozytowej bądź tzw. licówek formuje się na nowo kształt zęba. O cenie usługi nie wspomnę bo jest liczona w setkach złotych i to od zęba !
    Cytuj
  • evKa 12 lut 2011, 0:05
    Te pasty dla palaczy działają jak coś w rodzaju papieru ściernego bo zazwyczaj zawierają krzemionkę.
    Krzemionka oczyszcza szkliwo, nie uszkadzając jego struktury. Nie należy stosować popularnych jeszcze niedawno past z cząstkami ściernymi z diamentów i innych proszków trących. Dodatki te są znacznie twardsze od szkliwa i prowadziły do nadwerężeń struktury mineralnej zęba.
    Cytuj
  • stas212 15 mar 2011, 19:41
    PytamWAS napisał:Czy palacz ma szanse mieć białe zęby jak model z reklamy. Na ile takie produkty jak pasta Sensodyne Fluoride jest wstanie wybielić zęby, bo kosztuje krocie za małą tubkę. A może lepiej wyrwać zęby i wstawić sztuczną szczękę.
    Kolego Ta pasta Opalescenc mi pomogła jest całkiem ok zobacz sobie opis http
    Cytuj
  • stas212 15 mar 2011, 19:51
    PytamWAS napisał:A te pasty ala Sensodyne? W TV mówią, że są dobre i szybko przynoszą efekt.
    Opalescenc te pasty to daja efekt i Blanx tez jest ok mi pomogła tu masz opis jak cos dzonisz do nich i Ci mowia dokładnie co i jak
    Cytuj
  • przemooo84 6 kwi 2011, 19:42
    W tym momencie są dwa poważne i dobre produkty na rynku, w postaci nakładek z żelem. Pierwszy to produkt firmy " opalescence" (10 % nadtlenku wodoru) ,http://www.happydental.pl/
    a drugi, szybszy w działaniu , to produkt "bwhite" (11 % nadtlenku wodoru ) . Cena jednostkowa za opalaescence to ok 20 PLN za 1 zestaw nakładek góra dół, dla bwhite to ok 16 PLN.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: zdrowe przekąski
Następna: Makijaż