Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wybielanie zębów i pasty do zębów, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wybielanie zębów i pasty do zębów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • misiek79 14 kwi 2011, 0:12
    Polecam rzucić okiem na forum o2.pl jak dotąd 19 stron ( od 30-tej strony) rzetelnych odpowiedzi prawie dzień w dzień od prawie 1,5 roku uśmiech , sygnowanych przez lekarza z Krakowa z Trident-u, gdzie głównie zajmują się wybielaniem na Beyond Polus , ale informacje są wszelkiego typu i o wiekszości metod , za i przeciw itp relacje uśmiech
    Cytuj
  • JSwojak 14 lip 2011, 17:57
    Szlachetne zdrowie
    "Szlachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz.
    Tam człowiek prawie Widzi na jawie. I sam to powie, Że nic nad zdrowie"
    Ta część wiersza najlepiej przedstawia nasze podejście do zdrowia. Traktujemy je tak jakby nam się należało od zawsze i na zawsze, nie myśląc o tym, że w każdej chwili przez jakiś niespodziewany wypadek możemy je stracić i to bezpowrotnie właściwie w każdym momencie. Na szczęście nie znamy daty ani godziny naszej śmierci, ale w końcu nie chodzi tu o samą śmierć, ale o życie -a właściwie o dobre zachowanie naszego zdrowia w jak najlepszej kondycji. Oczywiście nigdy nie jest tak dobrze i jak to w życiu bywa, przychodzą i gorsze dni. Nie traktujmy zdrowia jak czegoś pewnego nigdy nie przewidzimy niepewnego jutra, które codziennie nas zaskakuje. Każdy sam pracuje na swoje zdrowie. Jedni palą papierosy, inni jedzą niezdrowe potrawy. Gdy jesteśmy otyli bardzo łatwo o cukrzycę lub inne choroby tego typu. Podwyższony cholesterol też nam nie pomoże. Często z różnymi dolegliwościami możemy poradzić sobie sami. Już nasze babcie miały domowe sposoby i wiedziały gdzie można szukać lekarstwa na niewielkie schorzenia. Dziś często wracamy do zapomnianych metod, jednak nie zawsze wiemy, co, na jaką dolegliwość będzie przydatne. Zwracamy się do starszych osób, pytamy o rady na takie tematy jak zdrowie i uroda i bardzo dobrze, gdyż w naszym interesie jest, aby nasz organizm był sprawny, ale pamiętajmy, że i on ma swoje granice.
    J.S.
    Cytuj
  • turfalla 20 lip 2011, 12:28
    Ja używam teraz pasty BLENX wybielającej. Nie jest to najtańsza pasta do zębów.. ok.26 zł za tubkę. Myję zęby 2-3 razy dziennie i powoli widzę zmiany. Nie duże, ale stopniowo zęby są coraz bielsze uśmiech
    Cytuj
  • hekate 21 lip 2011, 13:19
    Jeżeli chodzi o mniej inwazyjne wybielanie zębów, niż to w gabinetach dentystycznych, to wiem, że jednym ze skuteczniejszych jest żel LiquidSmile. Wystarczy pędzelkiem rozprowadzić żel na zębach. Nie ma żadnych pasków, ani szyn. Do tego nie jest to takie bolesne jak przy profesjonalnym wybielaniu. No a zęby oczywiście są nieporównywalnie bielsze uśmiech
    Cytuj
  • czako1 7 wrz 2011, 15:28
    Najmniej inwazyjne jest właśnie profesjonalne wybielanie w gabinecie stomatologicznym. Pasty dostępne w drogeriach mają niewielkie działanie wybielające, a przy tym ich właściwości ścierne niszczą strukturę szkliwa. Gotowe nakładki też nie są do końca bezpieczną metodą, ponieważ nie są wykonywane indywidualnie dla każdego pacjenta, a jak wiadomo, zarówno wielkość, jak i kształt zębów różnią się osobniczo. W efekcie żel wybielający może mieć kontakt z dziąsłem i powodować jego poważne podrażnienia.
    Najbezpieczniejszą metodą jest wybielanie lampą Beyond. Zabieg trwa ok. godziny i polega na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Dziąsła i tkanki miękkie dokładnie pokryte są światłoutwardzalną żywicą, aby zabezpieczyć je przed działaniem żelu wybielającego.
    Efekt wybielania widoczny jest NATYCHMIAST po zabiegu. Warto spróbować. Ja polecam ARTODONTO na ulicy Stawki 4A i Stawki 6 w Warszawie. Nie będziecie żałować uśmiech
    Cytuj
  • lulka21 12 wrz 2011, 9:27
    Znajoma ostatnio używała jakiegoś preparatu wybielającego - coś w stylu żelu i gumową szczękę, po 2 tygodniach wybielania zęby na prawdę były bialutkie ale jak ma się to do szkliwa itp. to nie mam pojęcia.
    Cytuj
  • Karramba 14 wrz 2011, 14:14
    A nie wolicie wypróbować czegoś bardzie fachowego? Spróbuj iść do dentysty i po prostu zapytać. A jeżeli już nawet nie u samego stomatologa, to może u farmaceuty? Odwiedź apteki medynzne i po prostu zapytaj.
    Cytuj
  • Kajan 24 wrz 2011, 12:52     (ostatnio zmieniony przez autora 24 wrz 2011, 13:08, w całości zmieniany 2 razy)
    Wydaje mi się, że najlepszy jest zabieg u stomatologa.. mimo że po nim występują problemy z nadwrażliwością.


    Jeśli chodzi o pasty to nie wierzcie w te wszystkie whiteningi z reklam, co to niby są skuteczne : p Jak już pasta, to tylko preparat z apteki.

    [url=http://doz.pl]apteka online[/url] tu mają coś takiego jak encyklopedia leków, można poczytać o sposobie działania, przeciwskazaniach itp.
    Cytuj
  • Natalia33 15 mar 2012, 21:39
    Ja kiedyś przeczytałam gdzieś ,żeby używać do mycia zębów proszku do pieczenia razem z pastą oczywiście .Spróbowałam tego i faktycznie po paru tygodniach zobaczyłam efekt .
    Cytuj
  • jimmka 3 kwi 2012, 14:19
    lulka21 napisał:Znajoma ostatnio używała jakiegoś preparatu wybielającego - coś w stylu żelu i gumową szczękę, po 2 tygodniach wybielania zęby na prawdę były bialutkie ale jak ma się to do szkliwa itp. to nie mam pojęcia.
    To tak właśnie działa wybielanie nakładkowe, moja koleżanka wybielała tak żelem iBright i szkliwo pozostało nietknięte, nie zniszczyło się w ogóle, bo jak się przez jakiś czas wybiela zęby, to szkliwo się nie niszczy, gorzej jak w gabinecie się wybiela - bo oni to robią szybko i czytałam, że bardziej inwazyjnie.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: zdrowe przekąski
Następna: Makijaż