Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wybielanie zębów i pasty do zębów, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wybielanie zębów i pasty do zębów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Nykena 4 kwi 2012, 10:54
    jimmka napisał:
    lulka21 napisał:Znajoma ostatnio używała jakiegoś preparatu wybielającego - coś w stylu żelu i gumową szczękę, po 2 tygodniach wybielania zęby na prawdę były bialutkie ale jak ma się to do szkliwa itp. to nie mam pojęcia.
    To tak właśnie działa wybielanie nakładkowe, moja koleżanka wybielała tak żelem iBright i szkliwo pozostało nietknięte, nie zniszczyło się w ogóle, bo jak się przez jakiś czas wybiela zęby, to szkliwo się nie niszczy, gorzej jak w gabinecie się wybiela - bo oni to robią szybko i czytałam, że bardziej inwazyjnie.
    "Jakiś czas" - to znaczy jaki? Ile trwa takie wybielanie - chodzi mi o czas całkowity, i o to, jak długo dziennie trzeba z tym żelem chodzić?
    Cytuj
  • jimmka 5 kwi 2012, 10:47
    Moja kumpela wybielała około tygodnia, a dziennie chyba z godzinkę nosiła ten iBright na zębach, więc tak to wygląda mniej więcej - tydzień po godzince dziennie.
    Cytuj
  • Morgius 10 kwi 2012, 15:46
    jimmka napisał:Moja kumpela wybielała około tygodnia, a dziennie chyba z godzinkę nosiła ten iBright na zębach, więc tak to wygląda mniej więcej - tydzień po godzince dziennie.
    Ale każdy środek czy nakładkowy sposób wybielania zębów w takich dawkach czasowych się stosuje, czy ten konkretny środek?
    Cytuj
  • jimmka 16 kwi 2012, 14:52
    Nie no, każdy środek chyba stosuje się inaczej, zresztą trzeba byłoby poczytać ulotki konkretnych preparatów, ja wiem tylko tyle o iBright, ile kumpela mi mówi, o innych specyfikach ciężko mi coś powiedzieć.
    Cytuj
  • Nykena 25 kwi 2012, 12:58
    jimmka napisał:Nie no, każdy środek chyba stosuje się inaczej, zresztą trzeba byłoby poczytać ulotki konkretnych preparatów, ja wiem tylko tyle o iBright, ile kumpela mi mówi, o innych specyfikach ciężko mi coś powiedzieć.
    Pewnie że inaczej, to zależy od konkretnej metody wybielania zębów - czy stosuje się ją dłużej czy krócej, czy efekty są natychmiastowe czy trzeba dłużej czekać, ale dzięki za info.
    Cytuj
  • smoke 8 maj 2012, 13:30
    Ja dawno temu stosowałem Białą Perłę, a później, jak po jakimś czasie powtórzyłem wybielanie, to właśnie się skusiłem na iBright i właśnie wybielałem tydzień. Zęby nie bolały, żadnej nadwrażliwości. No i białe są, a o to chodzi przede wszystkim, chyba w każdym jednym sposobie na wybielanie.
    Cytuj
  • Morgius 17 maj 2012, 16:34     (ostatnio zmieniony przez autora 17 maj 2012, 16:35, w całości zmieniany 1 raz)
    Ile czasu używałeś tych środków? Tyle samo - tzn tak samo długo iBright jak Białą Perłę?
    Cytuj
  • smoke 25 maj 2012, 15:52
    Białą Perłę dość dawno używałem, holender, nie pamiętam już, jak długo się z tym bawiłem, w każdym razie iBright tydzień, czyli szybko dość toto działa.
    Cytuj
  • zlotyklos 2 cze 2012, 20:46
    pasty pastami, owszem są ważne, ale myślę, że jeśli chce się mieć idealnie białe zęby to najlepiej się wybrać na zabieg do gabinetu. Ale też nie pierwszego lepszego tylko do sprawdzonego i zaufanego, jak Galeria Uśmiechu.
    Cytuj
  • Gmarcin 29 cze 2012, 10:43
    Zabieg chyba jest najbardziej skutecznym wyjściem, nie wiem jaka pasta byłaby potrzebna, żeby wybielić zęby. Są takie w ogóle?
    Ja korzystam z Laculat cośtam (te pasty do zębów są dostępne w rossmanie) ale nie powiedziałbym, że jakoś super wybielają. Ot, normalna pasta. Jak wybielanie to albo jakiś specjalny preparat albo zabieg.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: zdrowe przekąski
Następna: Makijaż