Favore.plForumPozostałe tematy

Jak rozbić ciasne buty?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak rozbić ciasne buty?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3
  • Eli2010 9 gru 2010, 8:25
    A ja sobie kupiłam śliczne trzewiki, w sklepie były idelane na moje stopy, ale jak dłuzej pochodzilam to zaczęł gnieść w duży palecsmutny Są skórzane, ale młotkiem w takim miejscu ich nie rozbijęskrzywienie Co myslicie?
    Cytuj
  • Szachrajka 9 gru 2010, 8:57
    Kup sobie sprej do butów w Deichmanie, jest rewelacyjny! Mnie zawsza każde buty trochę gniotą, jakieś mam dziwne stopy koslaweprzymrużenie oka Ale psikam tym sprejem i zakładam na noge, jeden dzień się pomęczę, a potem leża jak ulał!
    Cytuj
  • lemon74 25 sie 2014, 10:52     (ostatnio zmieniony przez autora 21 paź 2014, 9:51, w całości zmieniany 3 razy)
    Zacznijmy od tego żeby kupić sobie wygodne buty, a nie ładne bo będziemy mieć problemy ze stopami wielki uśmiech Ja to osobiście przeważnie wybieram [url=http://sprzedajemy.pl/temat/buty+deichmann]buty Deichmann [/url] które są tanie i bardzo wygodne uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 25 sie 2014, 11:48
    Ja słyszałam, że ponoć działa ogrzewanie butów suszarką. Najpierw załóż na stopy skarpetki, najlepiej grube i te za ciasne buty. Następnie ogrzewaj powietrzem z suszarki, zazwyczaj czubki, bo tam najbardziej ciśnie. Poruszaj też palcami, to bardziej rozciągnie. Nie ogrzewaj też za długo.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum