Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 15

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Agna 13 gru 2013, 17:55
    Ja coraz częściej robię zakupy w sieci.
    Cytuj
  • AstaLawista 15 gru 2013, 20:25
    Zależy przymrużenie oka teraz idą święta więc sporo prezentów zamawiam przez Internet. Myślę, że fajnym pomysłem może być biżuteria, którą można zamówić na kuzniasrebra.pl uśmiech a jeszcze z okazji świąt mają promocje przymrużenie oka
    Cytuj
  • marfk 16 gru 2013, 16:26     (ostatnio zmieniony przez autora 16 gru 2013, 16:26, w całości zmieniany 1 raz)
    Meblonista napisał:Pomimo swojej otwartości na zakupy w Internecie to podziwiam Twoją odwagę. Sklep wygląda na solidny, ale wiadomo jak to nie raz bywa z dostawcami. Wędlina bez konserwantów także musi być przewożona w odpowiednich warunkach.
    No i nie chciałabym, aby tę przesyłkę odebrał mój sąsiad, bo przez zapach nie wiem czy bym ją dostała uśmiech
    Właśnie dlatego tak długo się nad tym zastanawiałam przymrużenie oka Ale ostatecznie wszystko było w porządku, przesyłki pakują w specjalne opakowania termiczne, więc dojechała w idealnym stanie
    Cytuj
  • majestic24 24 gru 2013, 21:56
    Ja głównie jestem zainteresowany książkami, czasem empik lub allegro, można te zajrzeć na portal http://www.ksiazkowe-bestsellery.pl/ aby sprawdzić co internauci sądzą o nowych pozycjach lub co wydawnictwa mają w planach.
    Cytuj
  • ElaW 29 gru 2013, 15:01
    Od ubrań, poprzez gadżety, ostatnio jedzenie nawet, a przede wszystkim gry uśmiech to zdecydowanie sklep internetowy który najczęściej uśmiech. Zakupy przez internet są mega wygodne uśmiech
    Cytuj
  • artur_matejak 1 sty 2014, 20:41
    Ja osobiście często robię zakupy przez internet. Są to m.in. książki, aparaty, ciuchy, kosmetyki, czasem też pościel. Jednakże kiedy muszę zakupić np. sprzęt hydrauliczny czy samochodowy to wolę udać się do sklepu uśmiech
    Cytuj
  • 14 sty 2014, 18:14
    Ostatnio krzesła takie jak na tej stronie Prosto od producenta, a więc najtańsza z możliwych opcji. Z trzyletnią gwarancją i błyskawiczną dostawą.
    Cytuj
  • nina_ky 15 sty 2014, 16:03
    Ostatnio zakupiłam parę książek i byłam bardzo zadowolona, bo sporo zaoszczędziłam dzięki temu
    Cytuj
  • AstaLawista 15 sty 2014, 20:09
    no, a teraz święta święta i po świętach i zbliża się dzień babci i dziadka skrzywienie i co tu wymyślić ?? uśmiech znajoma poleciła mi jedną firmę, uwolnijkolory.pl którą można znaleźć na allegro gdzie dzięki licznym, ciekawym szablonom można sobie samemu zaprojektować swój kalendarz przymrużenie oka
    Cytuj
  • cookie138 17 sty 2014, 18:24     (ostatnio zmieniony przez autora 17 sty 2014, 18:24, w całości zmieniany 1 raz)
    Po nowym roku sklepy często robią wyprzedaże. Ja znalazłem jedną na pościel Piere Cardin jak ktoś jeszcze gdzieś jakieś widział to może wpisywać.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów