Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 16

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Grazzie 19 sty 2014, 20:29     (ostatnio zmieniony przez autora 28 sty 2014, 16:20, w całości zmieniany 1 raz)
    Kupuję na newcraft.eu za promocyjne ceny produkty do tworzenia własnej biżuterii: bransoletek i kolczyków. Fantastyczna gama produktów, mnóstwo kolorów i wszystko co potrzebne do zrobienia wymyślonych błyskotek.
    Cytuj
  • 22 sty 2014, 14:04
    Całkiem sporo kupuje przez Internet, praktycznie wszystko oprócz zakupów spożywczych. Teraz szukam jakiś ładnych naturalnych, drewnianych mebli ogrodowych między innymi na tej stronie. Podobno teraz jest najlepszy czas na zakupy ogrodowe zw względu na pozasezonowe wyprzedaże.
    Cytuj
  • plny 22 sty 2014, 15:45
    Polecam wam również sklep z materiałami budowlanymi oraz narzędziami. Bardzo dobry sklep i atrakcyjne ceny. Sprawdźcie.
    Cytuj
  • 28 sty 2014, 13:02
    hmm.. wiele rzeczy przymrużenie oka np. program do pit: http://www.podatnik.info/program_do_pit
    chociaż w sumie to jest darmowe to nie wiem czy się kwalaifikuje...
    Cytuj
  • blue-green 30 sty 2014, 12:22
    lunetka napisał:Ostatnio coraz częściej ludzie decydują się na korzystanie z zakupów przez sieć, wy też tak kupujecie? Jakie artykuły wybieracie?
    Ja kiedyś kupowałam tylko drobne rzeczy, drobiazgi na prezent, czy produkty, które w Polsce są trudno dostępne. Teraz, to już właściwie kupuję prawie wszystko , bo ostatnio tesco przekonało mnie nawet do zakupów spożywczych. Zastanawiam się tylko jeszcze nad kupowaniem ubrań przez internet. Boję się, że ciężko będzie z dopasowaniem rozmiaru i tak naprawdę w większości przypadków będzie się to kończyło zwrotami, a fajnych ciuchów w necie też coraz więcej. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
    W sklepie http://www.oui.pl/ gdzie często kupuje jest taka możliwość, że towar można zamienić na inny model, kolor lub rozmiar, w terminie 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Raz zdarzyło się mi z tej opcji skorzystać, nie było to zbyt uciążliwe.Należy oczywiście pamiętać , że rzecz jaką chcemy wymienić musi być nieużywana. Osobiście nie mam problemu z doborem odpowiedniego rozmiaru po prostu dobrze znam swoje wymiary i nie zdarzyło się mi jeszcze, aby z tego powodu dokonywać zwrotu.
    Cytuj
  • pomadka 30 sty 2014, 21:48
    no tak taniej, unika się kolejek. Ja nie lubię chodzić po sklepach, bo mnie to męczy a zakupy w necie to fajna i przyjemna sprawa. Najczęściej ubrania, torebki a teraz się nie mogę oprzeć zakupom bo na ragazzafashion też są wyprzedaże.
    Cytuj
  • lily-aldrin 30 sty 2014, 23:10
    Przede wszystkim książki i płyty, czasem też ubrania - ale tu trzeba dokładnie sprawdzać rozmiar. Poza tym często kupuję znajomym prezenty w sklepach online - zwykle mają ciekawszą ofertę niż galerie handlowe i zwykłe sklepy.

    Cytuj
  • pawelR43 16 lut 2014, 20:08
    Ja zastanawiam się nad odnowienie licencji na program Kaspersky antywirus w sklepie softan. Tak to jest że dzisiaj liczna wirusów w sieci jest większa od liczby podpiętych komputerów.
    Cytuj
  • robin25 20 lut 2014, 15:20     (ostatnio zmieniony przez autora 21 lut 2014, 16:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Ubrania, książki, rzeczy do domu, czasem jakiś sprzęt elektroniczny. Głównie na allegro albo tablica.pl

    ---
    http://www.bikemultisport.pl/pol_m_Rowery-Giant-367.html
    Cytuj
  • sylwia4012 21 lut 2014, 15:45
    lunetka napisał:Ostatnio coraz częściej ludzie decydują się na korzystanie z zakupów przez sieć, wy też tak kupujecie? Jakie artykuły wybieracie?
    Ja kiedyś kupowałam tylko drobne rzeczy, drobiazgi na prezent, czy produkty, które w Polsce są trudno dostępne. Teraz, to już właściwie kupuję prawie wszystko , bo ostatnio tesco przekonało mnie nawet do zakupów spożywczych. Zastanawiam się tylko jeszcze nad kupowaniem ubrań przez internet. Boję się, że ciężko będzie z dopasowaniem rozmiaru i tak naprawdę w większości przypadków będzie się to kończyło zwrotami, a fajnych ciuchów w necie też coraz więcej. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
    Ja teraz też dużo kupuję. Jakieś dodatki do domu, nawet sprzęt ( ale tu sprawdzam czy działa przy kurierze). Czasem jakieś ciuchy i karmę dla zwierząt bo tańsza szczególnie.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów