Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 19

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 19 maj 2014, 17:21
    ostatnio artykuły szkolne i biurowe, fajne, markowe produkty, np. bambino, w niezłych cenach uśmiech poza rzeczami praktycznymi to też kopalnia pomysłów na praktyczne prezenty przymrużenie oka
    Cytuj
  • oxytocin 19 maj 2014, 19:48
    ja najczęściej kawy i herbaty smakowe, bo niestey o takie produkty u mnie ciężko, nie ma pożąnego sklepu z tego typu artykułami skrzywienie Ostatnio odkryłam fajny sklep ale jeszcze nie zamawiałam, pewnie niedługo to nastąpi, bo widać że super profukty, byle do wypłaty wielki uśmiechwielki uśmiech
    Cytuj
  • 21 maj 2014, 9:45     (ostatnio zmieniony przez autora 21 maj 2014, 9:45, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja zazwyczaj kupuję odzież i obuwie. Nie mam czasu nabieganie po sklepach a i też za tym nie przepadam w związku z czym wolę zamawiać przez internet. Czasem jeszcze zamawiam tusze do drukarki, bo można znaleźć trochę tańsze.
    Cytuj
  • 21 maj 2014, 11:08
    Ja ostatnio odkopałam mój zbiór winyli więc zaczęłam szukać gramofonu. Okazało się że takie coś to już tylko przez internet bo za duży oldshool. Dobre gramofony trafiłem na [url=http://www.pylonaudio.pl]tej[/url] stronie gdzie też można kupić amplitunery i głośniki ^^ Polecam przymrużenie oka
    Cytuj
  • biokin 22 maj 2014, 19:12
    Ja w Internecie kupuję praktycznie wszystko: od ubrań na allegro zaczynając, po elektronikę na zakupach spożywczych kończąc.
    Cytuj
  • cookie138 23 maj 2014, 18:06
    oxytocin napisał:ja najczęściej kawy i herbaty smakowe, bo niestey o takie produkty u mnie ciężko, nie ma pożąnego sklepu z tego typu artykułami skrzywienie Ostatnio odkryłam fajny sklep ale jeszcze nie zamawiałam, pewnie niedługo to nastąpi, bo widać że super profukty, byle do wypłaty wielki uśmiechwielki uśmiech
    Zgadzam się ze wybór w sklepach stacjonarnych, nawet tych trochę większych jest dosyć słaby. Często sprzedają to co można szybko przygotować samemu w domu, a wieli osób woli np. samemu przygotować i zmielić kawę. Jak szukasz sklepu z kawami to w sieci jest, który ma w ofercie dobre kawy wielu marek. Możesz też kupić akcesoria do parzenia kawy np. młynki. Ogólnie wybór znacznie większy niż w stacjonarnych spożywczych.
    Cytuj
  • pani_woda 23 maj 2014, 19:31     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2015, 16:26, w całości zmieniany 1 raz)
    w sieci kupuję różne rzeczy, ostatnio coraz chętniej korzystam z ofert aptek internetowych, całkiem niedawno kupiłam dermokosmetyki firmy bioliq oraz iwostin; ponadto kupuję ubrania oraz urządzenia elektroniczne, bo wszystkie te produkty są znacznie tańsze niż w sklepach stacjonarnych
    Cytuj
  • pomadka 3 cze 2014, 18:06
    ja najczęściej ubrania i dodatki. Bo mam wrażenie, że w większości sklepów jest prawie to samo, a ja bardzo lubię stylowe i niepowtarzalne rzeczy.
    Cytuj
  • blue-green 5 cze 2014, 11:56
    Mój ostatni zakup to [url=http://]sportowe buty[/url], długo szukałam odpowiednich i po wielu poszukiwaniach znalazłam . Zależało mi na określonej marce i kolorze Poza tym przez internet bardzo często kupuje książki i artykuły biurowe.
    Cytuj
  • 13 cze 2014, 12:20
    Ostatnio kupiłem przez net coś takiego jak [url=http://takemehome.pl/sklep/13-konsola-elizabeth.html]nowoczesna konsola[/url] w take me home. Uwielbiam zakupy przez Internet.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów