Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 21

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 9 lip 2014, 9:36
    najczęściej uzupełniam garderobę kupując ubrania w sklepach internetoowych
    Cytuj
  • julitta 19 lip 2014, 9:24
    kupuję praktycznie wszystko uśmiech może nie licząc jedzenia i drobnych kosmetyków. Ostatni mój zakup to bluzeczki ze sklepu, śliczne, wygodne, trwałe. Córka je uwielbia.
    Cytuj
  • DytulaJ 21 lip 2014, 22:00
    Ja też uśmiech ostatnio nawet zamawiałam kalendarze trójdzielne, które będą nam służyć jako reklama firmy przymrużenie oka
    Cytuj
  • Barwi 22 lip 2014, 12:25
    julitta napisał:kupuję praktycznie wszystko uśmiech może nie licząc jedzenia i drobnych kosmetyków.
    Ja większe zakupy spożywcze robię przez internet uśmiech Podobnie jest z drobnymi kosmetykami, tzn. takimi codziennymi, które mam po prostu zamówione w supplite i co miesiąc dostaję paczkę, a tak poza tym to też zamawiam praktycznie wszystko, włącznie z telewizorem ostatnio wielki uśmiech
    Cytuj
  • AstaLawista 27 lip 2014, 19:08
    DytulaJ a w jakiej firmie? Bo ja znalazłam fajna ofertę firmy przymrużenie oka fajnie to wygląda i nie wiele kosztuje, a myślę, że zamierzony efekt przyniesie przymrużenie oka a w reklame zawsze warto inwestować uśmiech
    Cytuj
  • marcin81200 30 lip 2014, 11:41
    ja sprzet rtv agd tylko w neo24 wedlug mnie bardzo solidna firma a co najwazniejsze niemusze czekac na kuriera zamawiam i jesze w tym sam dniu sprzet mam w domu
    Cytuj
  • june45 30 lip 2014, 12:41
    Wszystko poza jedzeniem przymrużenie oka
    Cytuj
  • MartynKa79 10 sie 2014, 17:46
    Ostatnio chemię do domu - żeby nie dźwigać.
    Cytuj
  • biokin 14 sie 2014, 18:40
    Wszystko łącznie z jedzeniem uśmiech Ubrania na allegro, elektronikę na conrad, a spożywcze w kilku sklepach internetowych.
    Cytuj
  • konto_usuniete_415600 15 sie 2014, 13:55
    - wpis usunięty przez moderatora -
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów