Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak odnowić wannę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak odnowić wannę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kompressor 13 kwi 2011, 23:32
    Czy da się jakoś odnowić starą żeliwną wannę? Moja babcia ma taką, teraz robię jej remont i chciałem wymienić, ale ona nie chce słyszeć o wymienie wanny! resztą nie dziwię się jej w sumie ta jest fajna, ale coś trzeba z nia zrobić.
    Cytuj
  • franusia 14 kwi 2011, 1:47
    Ale co z ta wanną się stało? Jak chodzi o doczyszczenie bo np jest pożółkła to proponuje silny środek z chlorowym wybielaczem.
    Cytuj
  • Mizantrop 14 kwi 2011, 6:40
    Ja bym taką żeliwną wannę wymienił na akrylową. Zwłaszcza dla starszej osoby jest o wiele lepsza, bo łatwiejsza do utrzymania w czsytości i nie tak łatwo sie w niej poślizgnąć. A, no i nie jest taka zimna jak się do niej wchodzi!
    Cytuj
  • Trix74 14 kwi 2011, 7:24
    Niełatwo się pośliznąć? Chyba żartujesz! Ja w mojej parę razy bym niezłego orła wywinęła. Osobiście trochę żałuję, że przy remoncie wymieniłam na akrylową, ale muszę się teraz z nią trochę pomęczyć. Nie mogę zmieniać wanny co chwilęprzymrużenie oka A poa tym takie stare wanny mają charakter i nadaja wnętrzu fajny klimatuśmiech
    Cytuj
  • kompressor 14 kwi 2011, 9:50
    No jest troche pożółkła, ale na to zamierzałem właśnie uzyć jakiegoś cilita czy coś. Gorzej, że ma sporo odprysków, a też chyba troche rdza ją dopadła:/
    Cytuj
  • nafnafff 14 kwi 2011, 12:49
    Wymienić na akrylową? Ja bym dużo dała żeby mieć taką starą wannę!
    Cytuj
  • aga007 14 kwi 2011, 16:08
    Z odpryskami i rdzą to już kiepska sprawa. Nie sądzę, żeby dało się doprowadzić do tego by wyglądała jak nowa. Ale samo wyczyszczenie na pewno poprawi jej wygląd...
    Cytuj
  • Iolla007 14 kwi 2011, 19:36
    Są firmy, które odnawiają takie wanny. Na pewno znajdziesz duż otakich ofert w internecie. Moja ciotka miała takich fachowców od takich renowacji, była zachwycona efektami! Tylko że przez dluzszy czas miała wannę wyłączoną z uzycia. Ale też sobie nie wyobrażała, że może być inna wanna! Ta jest wręcz zabytkowa, od kilku pokoleń jest w domu.
    Cytuj
  • Beetlejuice85 14 kwi 2011, 22:14
    Tylko że ci spece od wanien liczą sobie jak za zboże za tego typu usługi. Warto sprawdzić jak się cena reperacji ma do ceny nowej wannyuśmiech
    Cytuj
  • kompressor 15 kwi 2011, 0:46
    Serio tak dużo to kosztuje? Obawiam się, że i tak nie będzie wyjścia, bo babcia nie chce o nowej słyszeć, a jak ona się uprze, to nikt jej nie przekonauśmiech Co do tych fachowców to też się mniej więcej orientowałem w cenach i dokładnie z tego powodu wole zrobić to samprzymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum