Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Myjka ciśnieniowa - jaka i czy w ogóle warto?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Myjka ciśnieniowa - jaka i czy w ogóle warto?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Filiposlaw 13 sty 2011, 6:19
    a ja słyszałem, że nie warto, bo się ciągle psują. Ale to nie moja opinia, sam nie kupiłem bo się zniechęciłem.
    Cytuj
  • Yago 13 sty 2011, 7:13
    Kolega miał i oczywiście mu się zepsula. W dodatku krzaki mu pousychały od detergentów. doszedłem do wniosku, że lepiej pojechać na myjnie, za cenę firmowej myjki umyje auto kilkadziesiąt razy czyli kilka lat spokoju. I bez bałaganu.
    Cytuj
  • Orion456 13 sty 2011, 11:02
    Na myjni zawsze trafiam na kolejki i mnie trafia.
    Cytuj
  • MemoNemo 13 sty 2011, 11:42
    Nie wiem jak wyglądają Wasze auta po umyciu myjka, mozna splukać nia nagorszy brud, ale umyć porządni to tylko gąbką niestety! Myjka nie wyczyści porzadnie auta nie ma szans.
    Cytuj
  • Popeye 13 sty 2011, 14:51
    Za dobrą myjke mozna dac i 2 tysie, tylko pytanie czy warto moim zdaniem jeśli tylko do mycia auta to nie chyba ze ktos nie wie co robić z kasąprzymrużenie oka Za to dobry sprzet nie bedzie sie psuł jak tu niektórzy piszą, moja służy juz killka lat do mycia kilku aut, sprzętu, ale jest trochę rozkładania i bałaganu. Do jednego auta nie ma sensu się bawić, lepiej jechać na myjnię i popatrzeć jak inni sie męcząprzymrużenie oka
    Cytuj
  • 77henry 13 sty 2011, 16:55
    U mnie się sprawdza, ale trzeba o nią dbac jak o każdy sprzęt - chronić przed mrozem, uważać na przewody, bo moga popękać. I jak już kupować to porządną, nie plastikowy erzac. Takie jest moje zdanie.
    Cytuj
  • Borsuk7000 27 lip 2013, 12:35
    Ja natomiast uważam, że o ile kupi się myjkę u profesjonalnego dystrybutora to działają sprawnie, czyszczą dobrze i nie ma z nimi żadnych problemów. No i oprócz tego trzeba o nie odpowiednio dbać, ale to jest temat na inną rozmowę.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum