Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Elektroniczne ramki do zdjęć

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Elektroniczne ramki do zdjęć

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Zalto 16 sty 2011, 10:12
    Czy warto zainwestować w elektroniczną ramkę do zdjęć, niż trzymać fotki w tradycyjny sposób. Nigdy nie miałem takiej ramki, więc nie wiem jak to jest.
    Cytuj
  • 7Dekoder 16 sty 2011, 14:03
    Taka cyfrowa (zwana elektroniczną) to fajna sprawa. Ja mam jedną KODAK EASYSHARE i jest ekstra. Obraz jest dobrej jakości, zmieniają się zdjęcia takie jakie sobie wgrasz.
    Cena, no cóż tanie nie jest.
    Cytuj
  • Eru 16 sty 2011, 17:52
    jak ktoś na biurku ma mało miejsca to czemu nie. Bo czym jest ramka cyfrowa. To ekranik zasilany bateryjką wyświetlający obrazy lepiej lub gorzej.
    Cytuj
  • PlugandPlay 16 sty 2011, 21:45
    Kodak na tym polu się dwoi i troi i co raz wypuszcza nowe modele. To chyba z resztą lider rynku.

    Zdaje się seria Kodak Easyshare M wyświetla obraz w formacie HD (proporcje ekranu 16:9), a nawet filmiki i pliki mp3.
    To do żywotności matrycy, to jest ona chyba taka sama jak LCD.
    Cytuj
  • PCdrom 16 sty 2011, 23:28
    Jeszcze Hama sprzedaje dobre ramki w cenie nieco ponad 200 zł.

    NP Hama Ramka elektroniczna 7 cali przeźroczysta/biała

    Ramka elektroniczna z ekranem 16:9, o przekątnej 7 cali. Posiada wbudowany czytnik kart pamięci (SD/SDHC/MMC/MS) i port mini USB. Obsługuje pliki obrazu w formatach JPG i JPEG. Ramka oferuje funkcje takie jak: autorotacja zdjęcia, zoom, obracanie obrazu, pokaz slajdów (9 różnych efektów przejścia). W zestawie pilot zdalnego sterowania. i to wszystko za ok 220 zł.
    Cytuj
  • TechNews 17 sty 2011, 1:45
    Zanim kupisz ramkę to sprawdź rodzaj obsługiwanych portów.
    Najlepiej aby typ kart był taki sam jak w aparacie cyfrowym. Popularne standardy kart pamięci to przede wszystkim: CompactFlash (CF), Secure Digital (SD), MultiMedia Card (MMC), Memory Stick (MS), Smart Media (SM), xD oraz T-Flash (znane jako microSD).
    Cytuj
  • Kupiec 17 sty 2011, 8:03
    Cyfrowa ramka na zdjęcia najmniej oczekiwanym świątecznym prezentem?
    z listopada 2010 "Święta za pasem. Reporterzy z The Telegraph stworzyli sondę dotyczącą niechcianych świątecznych podarunków. Na szczycie listy znalazła się elektroniczna ramka, przeznaczona dla sentymentalnych fanów cyfrowych zdjęć. Zaraz za nią znalazły się takie cudowne przedmioty, jak miksery i elektroniczne organizery."
    http://fotoblogia.pl/2010/11/25/cyfrowa-ramka-na-zdjecia-najmniej-oczekiwanym-swiatecznym-prezentem

    Ramka może i praktyczna ale nie chciana wielki uśmiech
    Cytuj
  • Zalto 17 sty 2011, 8:21
    tylko ja nie potrzebuję ramki na prezent tylko dla siebie.
    Cytuj
  • FreeKo 17 sty 2011, 9:07
    bierz taką co wyświetla filmiki, w podróż jak znalazł. Podłączasz pendrivera i w pociągu czy autokarze oglądasz swój film.
    Cytuj
  • MadTreXx 17 sty 2011, 10:49
    Tylko te ramki są trochę małe. 10 cali to na fotkę z aparatu 35mm 10x15. Teraz można robić większe zdjęcia i ładniejsze. Ja bym chciał mieć ramkę 19 cali aby powiesić ją na ścianie.
    Fajnie to by wyglądało jak co 30 sek nowa fotografia by się pojawiała na ścianie. Albo jakieś tropiki, plaża i palmy.
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: Kurs fotografii