Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki telewizor kupić? Plazma, LED, LCD czy jakiś inny?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki telewizor kupić? Plazma, LED, LCD czy jakiś inny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bancroft 23 mar 2011, 18:40
    Ale cena była chyba fajna, tak to jest, że za wszystko się płaci. Za gwarancję door-to-door też płacisz Ty w cenie sprzętu.
    Cytuj
  • Eli2010 23 mar 2011, 20:58
    Co do wieszania tv na ścianie, to trzeba pamiętać że w większości przypadków do telewizora nie są dorzucane żadne haki czy stelarze do wieszania. To trzeba kupić osobno, najlepiej w jakimś markecie budowlanym a nie sklepie z RTV-AGD, bo tam drożej. Fajnie kupić taki zestaw do wieszania, żeby można było obracać telewizor a nie na sztywno.
    Cytuj
  • Domatorres 24 mar 2011, 0:44
    Taki lepszy wieszak mozna regulować w kilku płaszczyznach, wg mnie warto trochę dopłacić. Zmienisz lokalizację kanapy, to wtedy tylko lekko obracasz TV na wieszaku lub pochylasz lekko.
    Cytuj
  • gendux 13 maj 2011, 21:34
    Nie wiem czy słyszeliście o czymś takim jak TV-monitor ?
    Cytuj
  • bzyk27 14 maj 2011, 11:24
    gendux napisał:Nie wiem czy słyszeliście o czymś takim jak TV-monitor ?
    Czekam na więcej informacji:-) Przyznam, że jestem ciekawy Twojej propozycji.
    Cytuj
  • gendux 19 maj 2011, 11:49
    przymrużenie oka o proszę czyli jeszcze to rozwiązanie nie jest tak popularne a powinno być! Jest to model M2380DF proponowany przez LG ma 23 cale a jego cena waha się od 944,90 zł do 1213,00 zł, posiada regulację konta pochylenia i ma kontrast 5000000:1 oraz wiele innych ciekawych cech.
    Cytuj
  • 12 paź 2011, 9:38
    A telewizory LED? Jak dotąd nie poruszyliście tutaj kwestii LEDówek. Sony teraz robi podświetlenie EDGE LED, posiada ktoś taki model i podzieli się opinią
    Cytuj
  • Favoritka87 6 gru 2011, 16:49
    najlepsze telewizory to są plazmy, one mają najlepszy obraz, obraz na nich jest najbardziej dokładni i prawie w ogóle nie śnieży, ma bardzo dobre parametry i matrycę, także jak się zastanawiasz to rozpatrz taką wersję, a sony rzeczywiście robi obecnie jedne z najlepszych telewizorów , wygrywają w prawie każdym rankingu, duży wybór telewizorów można znaleźć w sklepie magiczna planeta
    Cytuj
  • pequena123 16 gru 2011, 16:27
    A powiedzcie mi też jedno: jeżeli chodzi o wyposażone w podświetlenie LED telewizory, to czy to wpływa na jakość obrazu, czy tylko jego otoczenie? Przecież te diody są z tyłu/ z boku...
    Cytuj
  • Kahaa 20 mar 2012, 15:39
    Kup sobie zestaw kina domowego To będzie najlepsze rozwiązanie. przymrużenie oka
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum