Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki telewizor kupić? Plazma, LED, LCD czy jakiś inny?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki telewizor kupić? Plazma, LED, LCD czy jakiś inny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Cloudy 21 mar 2011, 21:45
    Witam,

    przymierzam się do kupna nowego telewizora i przyznam, że mam lekki zawrót głowy. Mnóstwo firm, mnóstwo parametrów, ledy, lcd, hdmi... głowa pęka.
    Nie chcę wydawać więcej niż 3000zł. Chciałbym oglądać TV cyfrową, DVD czyli podstawowe używanie chyba.
    Poradźcie mi na co zwrócić uwagę, proszę!
    Cytuj
  • Bandito 21 mar 2011, 22:18
    Przede wszystkim rozmiar ma znaczenie przymrużenie oka Im większy tym lepszy, nieważne jak duże jest pomieszczenie w którym będzie wisiał. Ja pożałowałem na >=40 cali i kupiłem 32 cale. W sumie nie mały, ale już po kilku dniach zacząłem żałować. Nie powtarzaj mojego błędu.
    Cytuj
  • MemoNemo 21 mar 2011, 23:22
    OK, ale bez przesady, przeciez nie kupi sobie 70 calowej plazmy do mikroskopijnego pokoju. Prawda jednak, ze im większy tym lepszy a i tak pewnie powiesisz go na ścianie, wiec miejsca będzie zajmował tyle samo.
    Cytuj
  • Iolla007 22 mar 2011, 0:16
    Chyba, że kolega kolekcjonuje malarstwo, wtedy lepiej mniejszy TV kupić język
    Cytuj
  • Kandydat 22 mar 2011, 0:58
    Nie pakuj się w HD Ready, bo nie warto. Tylko Full HD, niedługo wszystko będzie w full hd, a ty zostaniesz z takim szajsem.
    Cytuj
  • Orion456 22 mar 2011, 7:13
    Nie przesadzaj, ja mam hd ready i na większości stacji nie widzę różnicy. Widać dopiero jak jest kanał w HD, na dobrym DVD lub blue ray.
    Cytuj
  • Pan_Kracy 22 mar 2011, 10:01
    Popieram z rozmiarem! Kupiłem ostatnio 42 cali i jest OK. Na początku mi się wydawał duży (poprzednio miałem 21 calowe czarne pudło), ale po kilku dniach już mógłbym mieć większy uśmiech
    Cytuj
  • Lorelei 22 mar 2011, 11:26
    Duży ekran jest fajny, chyba należy przyjąć następująca zasadę: kupujesz największy możliwy TV, którego wielkość nie przytłoczy całego pomieszczenia i będzie się dobrze komponować, a nie będzie głównym meblem w pokoju.
    Cytuj
  • Gaik 22 mar 2011, 12:07
    Kup LCD, zalety plazmy wcale nie są takie super, a cena jest jednak wyższa. Wg mnie nie warto dopłacać.
    Cytuj
  • Mizantrop 22 mar 2011, 14:13
    Zależy akurat od wymagań, ja mam plazmę i myślę, że warto dodać trochę kasy i być w pełni zadowolonym.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum