Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Kamera wideo czy może aparat z kamerą, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kamera wideo czy może aparat z kamerą

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Anula92 22 maj 2013, 14:45
    To chyba zalezy od tego co chcesz kręcić;] jeśli tylko króttkie filmiki to szkoda kasy na kamere;] a niezawsze filmy z aparatu są kiepskiej jakości;]
    Cytuj
  • sonique321 27 maj 2013, 13:29
    fas24 napisał:Jestem zwolennikiem tego, że łączenie wielu funkcji w jednym urządzeniu nie wypada najlepiej, Jeśli chcemy robić dobre filmy to kupmy sobie kamerę, a jeśli chcemy robić dobre zdjęcia, to proponuje wybrać [url=http://www.electro.pl/APARATY_CYFR_,228,227.html]aparaty fotograficzne cyfrowe[/url]. Oczywiście obecnie producenci dołączają coraz to nowe możliwości do swych urządzeń. Ważne jest by oddzielić np. dobry sprzęt fotograficzny z gadżetem w postaci kamery, od sprzętu, gdzie producent łączy oba te urządzenia, tworząc jakąś hybrydę. Co jest do wszystkiego, to jest do niczego.
    Zgadzam sie w zupełności. Miałam okazję robić zdjęcia kamerą, nie były zachwycającej jakości i kręcić filmy aparatem- to samo.
    Cytuj
  • marta_23 16 lip 2013, 8:19
    Ja osobiscie polecam Sony Cyber-shot DSC-HX200V - moim zdaniem robi poza świetnymi zdjęciami (wiele opcji), mozna nagrywac filmy w bardo dobrej jakosci. no i cena nie jest bardzo wygorowana, ok 1,3 tyś zł uśmiech
    Cytuj
  • xapster 17 lip 2013, 14:48
    Jeśli nie zależy Ci na robieniu filmów o wysokiej jakości to wystarczy aparat uśmiech



    Cytuj
  • bebinka 1 sie 2013, 16:52
    A podstawa ma być film czy zdjęcie? bo jak zdjęcie to lepiej aparat z możliwością nagrywania.
    Cytuj
  • Klatka 6 sie 2013, 10:04
    Aparaty cyfrowe nagrywają dzisiaj filmy w super jakości, wiec jeśli chodzi Ci o nagrywanie typowych filmików z wakacji, uroczystości rodzinnych itd. to wydaje mi się, że spokojnie sprosta Twoim oczekiwaniom.

    Cytuj
  • darostempniak1972 11 wrz 2013, 10:20
    Nie zgadzam się, że do realizacji filmów przeznaczona jest tylko kamera. Aparaty fotograficzne z możliwością rejestrowania filmów, zwłaszcza lustrzanki to wspaniałe rozwiązanie. Posiadają dużo większe matryce od profesjonalnych kamer dlatego jakość obrazu jest o wiele wyższa niż w kamerach, plastyka obrazu także. Poza tym w przypadku lustrzanek można zmieniać obiektywy, dzięki czemu istnieje możliwość uzyskania dodatkowych efektów głębi ostrości. [url=http://]Filmowanie HD DSLR [/url], to obecnie prężnie rozwijająca się technika, nie tylko wśród amatorów, ale także wśród twórców reklam i seriali filmowych.
    Cytuj
  • zylek 13 mar 2014, 15:20
    Jedno i drugie. Niby mówi się, że do filmów się nie wraca, a jednak - my to robimy co kilka miesięcy. Ale na naszym weselu wszystko było perfekcyjnie dopracowane. Film, który zrobiło nam MDM Foto również dopracowany pod każdym względem. Generalnie - coś pięknego.
    Cytuj
  • raftin 8 paź 2024, 16:09
    Sprawdź https://pawelcichon.pl/wprowadzenie-do-fotografii-modelek/ polecam.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum